SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97
Witam dopiero zaczynam "brać sie za siebie" ale niestety moja kondycja jest bardzo słaba, szybko sie męcze mój trening kończy sie na 15 minutach i padam na twarz. Mam 26 lat więc słabo z tą moją kondycją. Moja waga to 66kg przy wzroście 167cm. Proszę o porade co moge kupić żeby ten trening był dłuższy :) Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 100 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2136
Pozazdrościć wraźliwości na specyfik. No to życzę siekiery na treningu


Zmieniony przez - MarkBrunon w dniu 2016-08-23 15:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mozesz sprobowac beta-alanine ale wytrzymalosc zwiekszy sie wraz ze stazem treningowym i zmniejszeniem wagi ciala/wzmocnieniem miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
skoro dopiero zaczynasz to wiadomo, że nie jesteś w formie

z treningu na trening będzie coraz lepiej

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Została udzielona wyczerpująca odpowiedź.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dla mnie zbyt wcześnie na pre.. spokojnie daj sobie czas. Każdy kiedyś zaczynał

Kasę wydaj na dobre jedzenie i ewentualnie suple prozdrowotne.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Spróbuj wypić kawę pół godziny przed treningiem a jeżeli i to za mało to zawsze możesz wypróbować przedtreningówke domowej roboty. 2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej połączonej ze szklanką coli zero. Ale wiadomo że kondycja i wytrzymałość przyjdą z czasem. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
u mnie koktajl nazywany "hyphy mud" nie dzialal z cola zero;)
pewnie dochodzi tutaj lekki efekt insulinotropowy wywolany dakwa cukru.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Potrenuj po miesiącu będzie lepiej. Nikt na początku nie zap*****lał 2h na treningu na pełnych obrotoach ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
Nie ma sensu zap*****lać 2 h ...na trening wystarczy 30-40 min.

Palisz fajki, albo pijesz alko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 97
No to jest to że pale niestety......alko okazyjnie..... zamówiłam już tą beta alanin..zobaczymy :) dzieki za porady :) zobaczymy za miesiąc :) może bede miała lepsze wieści :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak do wysiłków nie jesteś przyzwyczajona to tak jest, z czasem kondycja się poprawi na początek delikatnie startuj nic na siłę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapsułki czy proszek?

Następny temat

L-kranityna

WHEY premium