SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na siłe na początek ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2703


Siemanko
Mam pytanie jaka odzywke na sile na poczatek (wczesniej nic nie bralem ogolnie mam tylko w/w carbo olimpa) Myslalem nad Nitrobolonem xD. Trenuje zapasy od miesiaca, a na silowni bywam rzadko, nieraz jakis trening zrobie czy wycisne
Moje wymiary:
Wzrost: 171cm
Waga: 72kg
Biceps: 34cm
Wyciskanie: 97,5 kg
Martwy ciag: 160 kg
Z gory dzieki pozdro, a nizej moje foto :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Na siłe przede wszystkim dobry trening przeznaczony do tego celu, dieta, zbyt krótko ćwiczysz aby była mowa o jakiś suplach.

Wg. mnie to wogóle jeszcze nie powinieneś robić treningów typowo na siłe bo to wymaga prawidłowej techniki i pewnego poziomu zaawansowania, a to wymaga stażu na siłowni, którego Ty nie posiadasz.

PS: Miałeś czym zrobić zdjęcie to napewno tą cyfrówką można filmy kręcić. Chętnie bym obejrzał te 160 kg

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-12-17 20:25:02

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2703


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna (monohydrat lub jabłczan) ale lepszy byłby jabłczan z jakimis dodatkami np: Reactor pro 3 lub same jabłko TCM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
160kg w mc byc Ciebie złamało
na sile - odpowiedni trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ale Ty będziesz trenował na siłowni na siłę, czy chcesz aby przy uprawianiu zapasów siła rosła?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2703
160 kg by mnie zlamalo hahaha! lol Co to jest 160kg w mc? Chce zeby sila rosla na zapsach i na silce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
coleman wstaw filmik tego martwego ciągu ze 160kg skoro mówisz że to taki "malutki" ciężar.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
160kg to nie jest mało, imo.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2703
Ja wcale nie mowie ze to tak malo te 160kg po prostu tyle podnioslem :] a co do filmiku to jeszcze nagram i wrzuce na forum. To jak z ta odzywka? Boguc poradzisz cos A chce zeby sila rosla tu i tu i zeby nie przytyc za duzo heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
coleman - nie rozsmieszaj mnie, bo masz zerową wiedzę , probujesz zablysnąć, ale pechowo trafiles na forum, gdzie siedza ludzie obeznani z takimi ściemami


na poczatku grudnia zalozyles temat w galerii z fotkami niby kumpla, kolejny mistrz widze
"Cwiczy od paru tygodni. Waga: 81kg Wzrost: 173cm Biceps: 36cm Rekord w wyciskaniu: 102kg Rekord w m. ciagu: 180kg Z gory dzieki, pozdro! "

takie ciezary to moze jakbyscie sie postarli to we 2 byscie ruszyli z miejsca,
oczywiscie tam na prosbe o filmik rowniez go nie było

Wiem ile kosztuje dojscie do MC i wyniku >200kg
więc takie bajeczki wsadz sobie , mam nadzieję że wiesz gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2703
Oj Banan Banan... po pierwsze to zerowej wiedzy nie mam, choc do Ciebie sie nie bede porownywal. Temat zalozylem no i co z tego ze ziomek jest dobry a ty mu chyba zazdroscisz, ze ma takie rezultaty ? Ja tez wiem jak ciezko jest podniesc 160kg w mc. Niechcerz, nie wierz ja wiem swoje pozdro!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ko +????co zrobic

Następny temat

No-Burst+Mono Vitalmaxa

WHEY premium