SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7264
Witam.

Jak w temacie, jestem na redukcji(dieta zbilansowana) i chciałbym zakupić jakąś przedtreningówkę.
Najlepiej jakby owa przedtreningówka nie miała wpływu na bilas w diecie itd. a dawała kopa przed treningiem, aby poprawić chęci i wytrzymałość.

nigdy żadnych supli nie brałem, poza białkiem.

Polećcie coś w miarę dobrego, dającego kopa i jednocześnie ekonomicznego.

Z góry dzięki ziomeczki:)

pozdro

"Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
osobiscie wolalbym dac kreta + beta alanina + kofeina
ale jak chcesz cos bardziej kompleksowego to napisz jaka kwota dysponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7264
Podstawą jest, żeby przedtraningówka nie miała wpływu na bilans diety, dawała kopa i chęci do ćwiczenia
Kwota jest zależna od tego, na ile mi to starczy.

Powiedźmy 12porcji za 50zł tak to przeliczając, mniej więcej.
może być ewentualnie trochę droższe, ale żeby było skuteczne



Zmieniony przez - Sztendi w dniu 2012-11-13 15:39:07

"Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
jak na redukcji dalbym ta chociazby przez wzglad na to ze ma 10g bcaa w porcji
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_Stano_fusion-opis2487.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małe opakowanie s.a.w 250g masz 40 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
davidooo
małe opakowanie s.a.w 250g masz 40 porcji


40 porcji po 5g, znasz kogos na kogo te 5 g by dzialalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7264
Proszę o jeszcze jakieś podpowiedzi, Stano fusion zbiera średnie opinie.

Dzięki, pozdro

"Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
zdecydowanie poleciłbym saw sam stosowalem i mega zadowolony bylem

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
na mnie saw w porcji 5gram działał bardzo dobrze fakt że był to wtedy mój pierwszy przedtreningowiec , teraz biorę napalm+vitargo i efekty na początku super , teraz trochę mniej odczuwam ale i tak jest o wiele lepiej niż cwiczyć bez przedtreningówek

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7264
Właśnie chyba postawie na ten Saw, jako pierwsza przedtreningówka chyba da radę.

Nadaje się ten wynalazek na redukcję? nie zmieni mi zbytnio bilansu?

Dzięki ziomeczki za odpowiedzi:)

"Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402710
nadaje sie,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat retencja wody

Następny temat

porównanie kreatyn - activlab i vitalmax

WHEY premium