SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Panowie mam pytanie:
Czy dobrą proporcją jest jeżeli mój biceps przy napięciu mierzy 41 cm a moje przedramię przy napięciu ma 34 cm.
Jakie polecacie najefektywniejsze ćwiczenia na przedramiona?
Ja osobiście robię unoszenie nachwytem krótkiej sztangi z obciązeniem ( 3 serie, powt. do bólu) oraz w podporze na kolanach unoszenie sztangi 20 kg (ok. 40 powt. krótka przerwa, ok. 35 powt., krótka przerwa i ok. 25 powt.)

D'oh!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
Proporcje są dość kiepskie ile masz w nadgarstku cm??Najefektywniejsze myśleę zę powinieneś spróbować nawijania sztangielki na sznurek straszną pompę daję a po za tym poszukaj troszkę w archiwum ale nawijanie jest najlepsze oczywiście dorzuć do tego jeszcze coś typu podchwytem unoszenie i pamniętaj ciężar musi być spory

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Wcale nie takie złe proporcje, oczywiście jeżeli przedramie mierzone prawidłowo, czyli przy wyprostowanym ramiemiu w łokciu.
Ja mam gorsze.
Przedramiona się dosyć szybko regenerują, więc jeśli ktoś ma kłopoty z ich rozwinięciem powinien je częściej ćwiczyć, 2-3 razy w tygodniu.

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
No ale zależy przy jakim ćwiczeniu ma być ten "spory ciężar"
No bo przy unoszeniu sztangi w podporze nachwytem to spory ciężar nie za bardzo jest wskazany, zwłaszcza że nie mam zbyt mocnych nadgarstków(używam bandaży do ściągania). A czy ściskacz do dłoni coś pomaga???

D'oh!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
wg mnie z 1-2cm i bedzie lux...no ale pewnie i wtedy pojdzie w gore bic- jak tu dogonic?
takze polecam nawijanie ciezarka na sznurek, no i tradycyjne prostowania/ugninania nadgrastkow

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIESNIE BRZUCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Michail !!helP!

WHEY premium