SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 107 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51101
Panowie mam pytanie:
Czy dobrą proporcją jest jeżeli mój biceps przy napięciu mierzy 41 cm a moje przedramię przy napięciu ma 34 cm.
Jakie polecacie najefektywniejsze ćwiczenia na przedramiona?
Ja osobiście robię unoszenie nachwytem krótkiej sztangi z obciązeniem ( 3 serie, powt. do bólu) oraz w podporze na kolanach unoszenie sztangi 20 kg (ok. 40 powt. krótka przerwa, ok. 35 powt., krótka przerwa i ok. 25 powt.)

D'oh!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7676
Proporcje są dość kiepskie ile masz w nadgarstku cm??Najefektywniejsze myśleę zę powinieneś spróbować nawijania sztangielki na sznurek straszną pompę daję a po za tym poszukaj troszkę w archiwum ale nawijanie jest najlepsze oczywiście dorzuć do tego jeszcze coś typu podchwytem unoszenie i pamniętaj ciężar musi być spory

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39589
Wcale nie takie złe proporcje, oczywiście jeżeli przedramie mierzone prawidłowo, czyli przy wyprostowanym ramiemiu w łokciu.
Ja mam gorsze.
Przedramiona się dosyć szybko regenerują, więc jeśli ktoś ma kłopoty z ich rozwinięciem powinien je częściej ćwiczyć, 2-3 razy w tygodniu.

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 107 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51101
No ale zależy przy jakim ćwiczeniu ma być ten "spory ciężar"
No bo przy unoszeniu sztangi w podporze nachwytem to spory ciężar nie za bardzo jest wskazany, zwłaszcza że nie mam zbyt mocnych nadgarstków(używam bandaży do ściągania). A czy ściskacz do dłoni coś pomaga???

D'oh!

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30197
wg mnie z 1-2cm i bedzie lux...no ale pewnie i wtedy pojdzie w gore bic- jak tu dogonic?
takze polecam nawijanie ciezarka na sznurek, no i tradycyjne prostowania/ugninania nadgrastkow

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIESNIE BRZUCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

Michail !!helP!

Wheya