SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
Mam 14 lat mam zrobioną własną ławeczkę ale czy mam na niej ćwiczyć w tym wieku czy poczekać a jeśli nie to jakie mogą być tego skutki w przyszłości bo jedni mówią że można ale z umiarem czyli??za ile lat ćwiczyć??

Co cię nie zabije to cię wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
samą ławeczką chcesz ćwiczyć ?

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

trening dla Ciebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
Dzięki rion 10 czy mogę używać hantli zamiast tych baniaków
bo już brałem 12,5 na łapę ale trochę się przestraszyłem czytając te różne tematy że to może wyjść na starość song leci

Co cię nie zabije to cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
tak oczywiście tam MAwashi proponuje zamienniki w domowych warunkach jeśli się nie ma sprzętu jeśli masz sprzęt to z niego korzystaj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
a samą ławeczką nie będę ćwiczyć mam też drążek hantle sztange zresztą jutro tu wkleję zdjęcie mojej ławeczki a ma ktoś z was może program do zmniejszania pixeli zdjęć

Co cię nie zabije to cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
irfanview

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
lepiej wklej do działu po siłowni, o siłowni.

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
a słuchaj ważę 50 kg i chyba 170cm jakie największe ciężary mogę wyciskać żebym nie miał jakiś problemów np.z kręgosłupem

Co cię nie zabije to cię wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
nie słyszałem o żadnej takiej regółe, ale radze żebyś nie pchał sie na duże ciężary. ćwiczenie wykonuj poprawnie technicznie. i ułóż dzietę

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 941
ok dziękuję wam bardzo bo nie które tematy naprawdę mnie już zniechęciły zastosuje się do waszych rad i siłę to mam bo już w wakacje trochę przypakowałem ciężką robotą u wujasa;)
rion10-nie wiem jak obsługiwać ten program . jak zmniejszyć pixele??

Co cię nie zabije to cię wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split raz partia czy dwa razy w tyg ? ZASTOJ..

Następny temat

Split 2 x tyg do sprawdzenia dzieki z gory! za odp

WHEY premium