SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosże o pomoc w doborze ćwiczeń na rzeżbę z góry thx

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobiłem sobie siłke w domu i zależy mi na wyrzeżbieniu się :)Sprzet jakim dysponuje to : Ławka z rozpietkami,Sztanga prosta (okolo 7 kg) i obciążenie 40 kg,sztangielki 5 kg.Prosże o rady dotyczace odpowedniego trenigu dla mnie,to mozę coś o mnie.Trenuje jakies 2 tyg, nie mam ustalonej diety waże 83 kg i mam 178 cm wzrostu(musze zgubic bruszek ;D ).
No i tyle,to piszcie jak mozecie cos co bylo by dla mnie najlepiej wskazane z góry thx,i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Bez podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń oraz układaniu treningu-NIKT nie zajedzie daleko w tym sporcie.

JAK UŁOŻYĆ WŁASNY PROGRAM TRENINGOWY:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=107470 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
BRZUCH:
- unoszenie wyprostowanych nóg leżąc na ławce płaskiej
- brzuszki ze sztangielką
- skłony tułowia w bok ze sztangielką
- skręty tułowia z gryfem na karku
- brzuszki na ławce rzymskiej (nie wiem czy dobra nazwa)

RESZTA:
- rowerek (stacjonarny/zwykły)
- skakanka (choć kolana będą obciązone, jak chcesz)
- bieganie/orbitrek
- gimnastyka, aeroby, serie z małymi obciązeniami i dużą ilością powtórzeń.

To tyle jeśli chcesz jedynie zgubić tłuszczyk bez budowania muskulatury.
Mozesz sobie do tego dokupić "Green Tea" w atbletkach/kapsułkach. No i bez diety nic nie wyjdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile treningow w tygodniu ???

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium