SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę - 17 lat.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ja juz sie tu nie wypowiadam bede oceniac sylwetke bo mam taka beke ze ciezko mi "sklecic" sensowna wypowiedz :) Z tej samej gliny ulepieni jest nas znacznie wiecej to ze kreca nas grubsze motywy to nasza sprawa .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
masę masz, ale ja bym rzeźbił bo potem może być cięzko...

raz piszesz ze bierzesz, raz ze nie - bezsens

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
" mamy z was dobra beke bo na osiedlu to sie schylacie po mydlo a na necie wielka napinka "

coż za gangster z ciebie, bez kitu, KOZAK! ****a i weź tu nie bądź uprzedzony i nie mów, że w hutniku same oszołomy mieszkają :D

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
Wiecie co zalosne to jest Hutnik i Berseker widac po was ze z tej samej gliny ulepieni silownia sciac sie na lyso i to cale wasze zycie jesli ktos sie napina to wlasnie wy, z drugiej strony dyskusja nie potrzebna wynikla o koksach i to tez fakt autro ewidentnie walil kox nie wiem czy wstyd sie przyznac czy co, ale to nie ma znaczenia wedlug mnie ludzie powinni sie w koncu nauczyc ze tu sie ocenia sylwetke i na tym koniec a nie dyskutuje czy wzial kox itp.

Kilka pytań oraz uwag do autora:
1.Gdzie się napinam?
2.Czytaj uważnie od początku temat, a później się pisz że wstyd mi się przyznać.
3.Przeczysz sobie sam tą wypowiedzią, gdyż piszesz w ostatnim zdaniu że tu się ocenia sylwetkę, a twojej odpowiedzi nie widzę nawet jednego zdania wyrażającego opinię mojej sylwetki.



Zmieniony przez - Berserker. w dniu 2009-07-06 18:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Ja bym Berserker nawet nie próbował się wdawać w dyskusje z gościem, który nie ogarnia interpunkcji... Wytykasz mu błędy w rozumowaniu podczas gdy jego rozumowanie jest na poziomie małpiatki.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1911
w 1,5 roku ze szczypiorka w sk....syna czy to nie podejrzane ale efekt zasluguje na pochwale jakby niebyło.
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Oni nie mają systemu wartości. To społeczne brudy, wychowane w nędzy Nowej Huty, które nasiąknęły prymitywną agresją i tanim szpanerstwem. Zupełnie nieświadomi swojej społecznej bezużyteczności i nieistotności czują się bogami, bo "rządzą" na dzielni :D

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Zrobil sie spam to fakt ale jak juz pytasz to ci odpowiem gdzie sie spinasz tam gdzie jest strona 16 tego tematu Spetz odwazyl sie napisac cos co ci sie nie spodobalo i musiales najechac na niego, fakt ze Hutnik zrobil to agresywniej.
Podalbym ci przyklad gdzie z tym koxem sie wstydzisz piszac glupoty ale po co.
A na temat twojej sylwetki wypowiedzialem sie pare stron wczesniej.

Co do interpunkcji pisze na tyle prosto ze jesli pare osob tego nie ogarnia to mi przykro bardzo ale to zwykly post na forum i nie bede sie tu bawil w poprawna polszczyzne wiec nie daje tez np. Ł a daje L wiec darujcie sobie.

Koniec spamu jak ktos dalej chce smiecic niech smieci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amare89 Fotki

Następny temat

ocena sylwetki 2

WHEY premium