SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę - 17 lat.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"najpierw trzeba mieć masę żeby było z czego rzeźbić" no z tym się nie zgodzę, nie do końca prawda, ponieważ bardzo dużo tu chłopaków którzy powoli zdobywają mięśnie bez zalewania się,,, i są naprawdę wielcy

ale jak mówiłem już, jeśli ktoś już stawia na wielką masę bez ładnego wyglądu to niech już pomyśli o jakiś siłówkach, bo to dla mnie bez sensu ważyć 125 kg tylko by straszyć dzieci na ulicach ... bardzo fajnie że walczysz z dużymi ciężarami, to się chwali, więc czekam aż pęknie 200;] hehe

no dobra nie będę brał na poważnie Twoich wypowiedzi hehe

ps ile weźmiesz w opadzie na biceps (jedna ręka, seria)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
mam tylko jedno pytanko,bez urazy i bez zazdrości,jesteś taki co wszystkich leje i ciągle klnie czy jesteś inny niż każdy inny koks?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
tak jestem (czekales na ta odpowiedz)

hehehhehe po niektorych wpisach tu na forum sadzilem że już nic mnie tu nie zdziwi myliłem się..

Zmieniony przez - Berserker. w dniu 2010-04-20 22:57:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
owszem czekalem,czyli jestes inny,milo mi to slyszec,widze,ze trenujesz na sporych ciezarach,zawsze pelny zakres ruchu czy raczej naladowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
przeważnie pełny;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
bedzie z Ciebie koń,silny koń,do przodu i tak ma być!!!;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michal3003 - no z tym to już pojechałeś po bandzie

miałeś mi odp na pytanie! autor nie śpij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
duze lapy jak je robisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
sledz,wiesz,ze na durnia nie wygladam,ja mysle,ze kazdy potrzebuje poklepania po ramieniu.Teraz pomysl,ze moze dodalem tam co nieco etymologii,pewnie wiesz o co mi chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
ps ile weźmiesz w opadzie na biceps (jedna ręka, seria)?

113 ;)

(pisze z założeniem że nie bierzesz na poważnie moich wypowiedzi)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amare89 Fotki

Następny temat

ocena sylwetki 2

WHEY premium