SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę - 17 lat.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
ehehe dziekuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143




106 kg wagi , ręka 45.5 cm na klatke 150kg x 2
dalej 17 lat :)

Zmieniony przez - Berserker. w dniu 2009-06-30 22:22:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Sylwetka konkretna łap soga Była bombka już jakaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2931
jak na 17 lat dobra sylwetka będe śledził SOGacz leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Dzik :)

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
G.Best jak czytam te twoje durne posty to się płakać chce jeden napisałeś w moim temacie. Oceniasz książkę po okładce to jak byś wuchtę zobaczył bo jest łysy też byś powiedział że jest idiotą? A on jest mgr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
Avasso nie ma co się dziwić. Teraz świat jest przepełniony jest mnóstwem tego typu, ludzi że gdy zobaczą łysego w dresie to idą na drugą stronę i sobie myślą "idzie jakiś bezmózg, chuilgan, który nie skonczył podstawówki). Takim zachowaniem ludzie sami kształtują opinię gdyż dostosowywują się do starego prototypu który został wymyślony właśnie przez ludzi mało inteligentnych, posiadających bardzo wiele kompleksów. Ja również się spotykam, że za takiego mnie uważają jak wyżej napisałem, ale sam sobie wiem że to nie jest prawda, ponieważ jak by nie patrzeć kończę dobrej klasy liceum z dobrymi wynikami, a wszystkim, którzy tak mówią CH0J w Oczodół:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amare89 Fotki

Następny temat

ocena sylwetki 2

WHEY premium