SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę - 17 lat.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 119050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Proponuję redukcję, bo nie będziesz miał siły gonić za przyjezdnymi na meczach. kot94 cicho siedź młodociany fanie bezwartościowej muzyki. Estetyki nie było już na pierwszych fotkach w tym temacie, teraz jest już naprawdę dużo za grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Ps. kot94 jak na ulicy,stadionie itd sie cos dzieje to myslisz ze kogos obchodzi ze masz zólty pasy ? dla mnie mozesz miec nawet zielony . sory za off topa .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1143
kot94: gościu nie tylko masa się liczy spraaawność fizyczna myślisz że adamek nie kliknął pudzianowi osobiście mam żółty w karate

hehehe ziomus trenowalem tajski boks i karate więc tez cos wiem na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Duży jesteś, ale w wieku 18 lat sięgać po SAA... bez komentarza. Zastanów się czy warto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
No wiekszy i wiekszy jestes, chodz wedlug mnie juz troche za bardzo zalany nie mozna mowic o jakiejkolwiek separacji miesni u ciebie noi z twoja wypowiedzia sie nie moge zgodzic, ze wolisz byc zalany niz leszczem 70 kg co ma kaloryfer, pamietaj o tym ze mozna wazyc 90kg i miec kaloryfer i byc smokiem.

Zmieniony przez - dlonrA w dniu 2009-08-31 19:43:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
nie czytałem wszystkich postów bo mi się nie chciało jeżeli była taka uwaga to sorry ale chyba na czwartej fotce wygląda to tak jakbyś miał małe gino na prawym cycu

Vitam regit fortuna, non sapientia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 374
nie odbierz tego jako atak ale po prostu tak to wygląda a może to tylko dysproporcja proponował bym ci do treningu klatki dorzucić wyciskanie sztangielek jeżeli jeszcze nie robiłeś masz kozacka masę ale zgadzam się z wypowiedziom dlonrA pozdro i niech żelazo będzie z tobą

Vitam regit fortuna, non sapientia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
t coś jak to jest bezwartościowa muzyka co rock jest lepszy slu rządzi i firma jak byś u mnie na dzielni był metalowcem to byś wąchał kwiatki 1m pod ziemiom .jak ręką nie może to pomoże sobie nożem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
G.BEST7 jak byś zobaczył moich kumpli to byś robił pod siebie a kaloryferek też sie liczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Berserker. na km. czuć że ziom koksuj i pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amare89 Fotki

Następny temat

ocena sylwetki 2

WHEY premium