SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o Pomoc w Ułożeniu Planu Treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

72

Wzrost

180

Cel treningowy

klatka piersiowa i ręce

Staż treningowy na siłowni

4,5 razy tzw.obiegówki

Uprawiane inne sporty

bieganie i pływanie

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Mam 18 lat , ważę 72kg i wzrost 180cm. Chciałbym się skupić na klatce i rękach na początek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Czarny98
Czytam powyższe wasze komentarze i macie racje !!! Chciałbym mieć trening na całe ciało ale w mniejszym stopniu na nogi bo nogi mam trochę wyrobione



Jeśli rzeczywiście zmieniłeś zdanie to gratuluję. Za parę miesięcy zrozumiesz, że to była najlepsza decyzja jaką mogłeś podjąc w kontekście treningu siłowego.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Podstawą jest trening całego ciała, a najważniejsze są nogi i plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 530
Czemu tylko klatka i ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli nie chcesz mieć problemów zdrowotnych i nabawić się dysproporcji ciała co zaburzy Twoją estetykę sylwetki, rekomenduje trenować całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Robiłeś "obiegówki" na klatkę i ręce ? To porażka, a nie trening.
Jak koledzy wyżej wspomniali-cwiczymy całe ciało.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-01-08 12:12:25

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Robiłem obiegówkę na całe ciało, biegam 4 razy w tygodniu po 20/25km wiec nogi mam wyrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
Czytam powyższe wasze komentarze i macie racje !!! Chciałbym mieć trening na całe ciało ale w mniejszym stopniu na nogi bo nogi mam trochę wyrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak jesteś początkujący, to nie wiesz co będzie jak rosło. Może się okazać, ze nogi nie ruszą nawet przy najcięższym treningu, a klata wybuchnie jedynie od patrzenia na sztangę. Musisz poćwiczyć kilka miesięcy, aby ocenić swoje predyspozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
tygrys dzieki za rade ale nie wiem od czego zacząć chciałbym jakiś plan treningowy co robić, bo jestem ciemny w tych rzeczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
FBW, polecam HST, ale możesz skorzystać z planów w podpiętym temacie na górze działu. Najważniejsza jest i tak dieta. Bez diety masowej nic nie urośnie, bez względu na zastosowany trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27
a suple na mase brać czy odradzasz ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu treningowego oraz diety

Następny temat

ile weglowodanow, bialka, tluszczy dziennie?

WHEY premium