SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc w ułożeniu diety oraz planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

21

Waga

88

Wzrost

185

Cel treningowy

Siła, redukcja wagi

Staż treningowy na siłowni

Żaden

Uprawiane inne sporty

Biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

W chwili obecnej jadam wszystko łącznie z fastfoodami itp..

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Żadne

Zażywane suplementy

Zadne

Ostatnio przerabiany plan

Żaden

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Piszę tutaj ponieważ chciałbym uzyskać od Was pomoc w ułożeniu diety oraz planu treningowego. jeśli chodzi o siłownię jestem totalnym laikiem i nigdy wcześniej nie miałem styczności ze sztangą itd.W przyszlosci chcialbym wstyapic w szeregi psp, lecz tam w kazdym egzaminie jest drążek..a moj wynik jest kompromitacja, czyli 0... Chcialbym wzmocnic rece oraz partie odpowiedzialne za podciaganie...przy czym chcialebym też schudnąć. Może ktoś z Was mógłby dobrać mi odpowiednią dietę oraz plan treningowy. może ktoś również poradzi czy warto na samym początku zainwestować w jakieś suplementy?
Liczę na porady z góry za wszystkie dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Srokinho

"Dieta: W chwili obecnej jadam wszystko łącznie z fastfoodami itp.. "

Wejdz do dzialu ODŻYWIANIE i poczytaj uważnie , popytaj chłopaków , na początek niweluj złe nawyki i zastap je dobrymi , powoli stopniowo wprowadzaj 10 wskazówke zywieniowych .

Uprawiane inne sporty: Biegi - coś więcej ?? trenujesz w jakimś klubie ?? zalezy ci na tym ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Jeśli chodzi o biegi to biegam codziennie po godzince, gdyż w egzaminach do straży jak dobrze pamiętam są biegi na 50 m i 1000 m tzw test strażaka do tego to nieszczęsne jeśli chodzi o mnie podciąganie, gdyż moje ręce itd są strasznie słabe dlatego pomyślałem, że od nowego roku udaje sie na silownie..i chcialbym jakis plan...aby wiedziec jak cwiczyc. Jesli chodzi o odpowiednia diete to zajrze do dzialu odzywianie..ale moze ktos tutaj moglby cos doradzic...aby dieta jednoczesnie pozwalala mi schudnac...przy jednoczesnym zyskiwaniu w sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Jeśli chodzi o dietę jakoś powoli radzę sobie...to może teraz ktoś coś poradzi z planem treningowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Srokinho

zaczynasz wiec standardowy 1 zestaw w systemie FBW same podstawy 6-8 tygodni i po tym czasie zobaczymy jak regaujesz na poszczegolne bodzce, jak sobie radzisz z technika i poszczególnymi cwiczeniami .

przysiad
unoszenie tułowia z opadu/lub/RDL/lub/żuraw
wyciskanie /lub/poręcze
wiosłowanie
wycisk żołnierski
drążek podchwytem - twój biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
A jeśli chodzi o dni jak to w przeciągu tygodnia wg Ciebie rozłożyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Srokinho

3 x w tygodniu .

poniedziałek, środa, piątek

wtorek , czwartek , sobota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
Wiem, że zadaje dużo pytań...ale chciałbym jak najwięcej wynieśc z tego forum.
A jakie serie po ile powtórzeń najlepiej robić?
I takie pytanie po którym możesz mnie wyśmiać...rozymiem, że RDL to taki martwy ciąg...a wyciskanie lub poręcze? chodzi Ci o wyciskanie sztangi leżąc...bądź sztangielek? Oraz wytłumacz mi wycisk żołnierski..
Jestem laikiem stąd me pytania.
A myślisz, że mógłbym sobie tak dla małej pomocy zakupić np to?
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_TST-opis2878.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. RDL to Rumuński martwy ciag .
2. wyciskanie sztangi leżąc , lub pompki na poręczach .
3.wycisk żołnierski- wyciskanie sztangi sprzed głowy .

Narazie twoja pula kreatyny aminokwasów itd... jest w jedzeniu wiec JEDZ PORZADNIE

CHCESZ pytaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 206
To powiedz mi jeszcze jakie serie i powtózeń tych ćwiczeń mam robić...i co ile zwiększać ciężar w każdej serii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/progresja-t460928-s2.html

zakres 12-15

1.sam gryf - rozgrzewka
2.50% ciężaru docelowego
3.75% ciężaru docelowego
4.100% ciężaru docelowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na redukcje

Następny temat

DO KASACJI !

WHEY premium