SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o PoMOC !!! TreNiNG 4 dniowy na Siłce !!! Komentować !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30


Witam !!! Mam 16 lat. Waga 63kg. Wzrost 177 cm. Ćwiczę 3 miesiące. Tym planem bede
ćwiczył teraz od poniedziałku. Przedtem ćwiczyłem innym planem ;p
Chcę wam przedstawić mój plan treningowy na siłowni :

Ćwiczę 4 dni w tygodniu.

I tak :

Poniedziałek:

Klatka 8 serii
Biceps 8 serii
Barki 6 serii
Drążek 6 serii

Wtorek:

Plecy 8 serii
Kaptury 8 serii
Przedramienia 6 serii
Drążek 6 serii

Czwartek:

Klatka 8 serii
Biceps 8 serii
Barki 6 serii
Drążek 6 serii

PIĄTEK:

Plecy 8 serii
Kaptury 8 serii
Przedramienia 6 serii
Drążek 6 serii
Proszę o komentarze do tego planu przedstawionego powyżej.

Chcę osiągnąć troche masy wiec prosze was o pomoc.
Z góry dziękuje ;p Ps Znacie jakieś cwiczenia na to zebym tak nierusł ???? Dziekuje

Zmieniony przez - KoksZPragi w dniu 2010-02-21 16:20:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Kilka miesiecy jestem na tym forum, ale jak piszecie, ze to sa pierwsze przejawy sezonowcow, to ja musze ograniczyc korzystanie z forum na czas "sezonu"

Co do Tematu, to zdania sa bardzo chaotycznie zlozone, bez wiekszego sensu no i nie wiadomo do konca o co Ci chodzi (mozna sie tylko domyslac). Jeszcze bledy ortograficzne...
Polecam pierwszy link od Koocięb'a, przestudiowac tamten plan, wrazie potrzeby pozmieniac niektore cwiczenia i dopasowac do swoich potrzeb i sprzetu, a na koniec ladnie ulozony plan przedstawic do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
to sie kupy nie trzyma jeśli chodzi o szczerość. naucz sie poprawnych nazw cwiczeń. nie wspommne ze nie ma nóg i plan układany przez pospolitego sezonowca z zamiarem do***ania się do wakacji mam racje? nie zdążysz. doedukuj sie bo tego planu nie da sie poprawić a trzeba ułożyć zupełnie inny, normalny.

Znacie jakieś cwiczenia na to zebym tak nierusł ???? - nc.

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-02-21 16:21:28

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
No to chyba napisałem że macie mi pomóc a nie mnie opie***lać!!! Podajcie mi jakiś inny plan !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
TO se ****A znajdź jełopie a nie z mordą wyskakujesz. i my nic nie "mamy" tylko ewenulanie "możemy" jak ktoś sie orientuje w temacie a Ty jesteś zwykły jeleń któremu nie chce podwieszonych przeczytać.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
nielotej koles :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
może frytki do tego?? albo od razu zaczniemy ćwiczyć za ciebie?? zero jakiejkolwiek wiedzy, my ci mamy wszystko ustawić? my ew. poprawiamy a ułożyć coś sensownego masz sam, żebyś wiedział na jakiej zasadzie to działa.. co z tego że ci wszystko ułożymy jak dalej nie będziesz wiedział o co w tym chodzi?? tak do tej pory ćwiczyłeś 3 miesiące? powodzenia życzę, nie wyrobisz się na wakacje i nie zaruchasz.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Jak nie potrafisz planu z pomocą forum ułożyć to ten sport nie jest dla ciebie. Wróć do zbierania pokemonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
chłopcy nie denerwujcie się, w końcu SEZON się zaczyna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
heh... Czyżby oficjalne otwarcie sezonu 2010 ?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
no założyciel tematu jest jednym z wcześniejszych sezonowiczów bo teraz mniejsze kolejki są

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co WybrAc?????Prosze o pomoc

Następny temat

Betonowe krążki

WHEY premium