SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosty trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Ostatnio nie mam za duzo czasu na trening (pozne powroty z pracy, itp), cwicze wiec wg. treningu zamieszczonego w Marcowym Men's Health (wydanie Brytyjskie) w artykule 'Build up to a perfect body'.

1. Wyciskanie hantli na barki (3-5x 6-8 powt.)
2. Wyciskanie sztanki na lawce (5x 6-8)
3. Podciaganie na drazku (w sumie 25 razy)
4. Przysiady ze sztanga z przodu (5x 6-8)
5. Podciaganie hantla w opadzie /na najszrsze/ (5x 6-8).

Odstepy miedzy treningami 48-72 godzin. Podciaganie robie w 5 seriach, gdyz nie jestem w tym zbyt dobry, a najlepsze technicznie powtorzenia osiaga sie na poczatku serii (moge sie podciagnac 8 czy 10 razy, ale te ostatnie sa juz oszukane, wiec wole zrobic 5x5 poprawnych technicznie).

Prosze o opinie co sadzicie o tym treningu. A, na brzuch dobie aerobiczna szostke weidera.

Pozdrawiam

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak dla mnie to uproszczone act, co chcesz osiagnac tym treningiem?

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-18 15:38:23

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
to jest poniekaz uproszczone act. z ta roznica, ze nie wykonujesz kilku obwodow po jednej serii, a po prostu konczysz jedno cwiczenie i przechodzisz do nastepnego.

co chce osiagnac? hmm... traktuje to jako trening na pobudzenie miesni do wzrostu. uzywam go, bo nie mam czasu na porzadny trening na silowni, wiec trenuje w domu. po takim treningu czuje sie niezle napompowany. caly trich polega na tym, ze trening ten uzywa tylko podstawowych cwiczen, nie ma zadnych izolowanych cwiczen (ba, nawet nie cwiczy sie bicepsu czy tricepsu w osobnych cwiczeniach, a te miesnie i tak niezle mam napompowane po treningu). Jedyne co jeszcze musze dodac to lydki...

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Hm niezbyt juz zalozenie tego treningu mi sie podoba. Po 1 cwiczac miesnie w seriach x5 male partie mozesz przetrenowac.Pozatym co z zasadami male partie 9-12 seri? ze o duzych nie wspomne.
nie zbyt mi sie to podba ale to tylko moja teoria.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
gdzie tu widzisz male partie? tutaj nie trenujesz zadnej malej partii miesniowej w izolacji. triceps pracuje przy cwiczeniu na barki i klatke, biceps - przy cwiczeniu na plecy.

wez pod uwaze, ze ten program robisz 2-3 razy w tygodniu, wiec tygodniowo ilosc serii wychodzi nieco wieksza. nie wyobrazam sobie robic treningu na klate, 15 serii dziennie 3 raz yw tygodniu. a chyba o to sie w treningu rozchodzi, o tygodniowa sume, nieprawdaz?

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
gdzie tu widzisz male partie?
MOWILEM OGOLNIE
tutaj nie trenujesz zadnej malej partii miesniowej w izolacji.
ZGADZA SIE
triceps pracuje przy cwiczeniu na barki i klatke, biceps - przy cwiczeniu na plecy.
ZGADZA SIE ALE KTO MOWIL ZE W WYSTARCZAJACYM ZAKRESIE BY STYMULOWAC WZROST MIESNIA.ZAZWYCZAJ MIESNIE WSPOLPRACUJA W NISKIM %

wez pod uwaze, ze ten program robisz 2-3 razy w tygodniu, wiec tygodniowo ilosc serii wychodzi nieco wieksza.
CZYLI KATUJESZ 1 WLUKNO 3X W TYG NA JAK DLUGO? A GDY CI SIE TEN PROGRAM SKONCZY DO DALEJ? [W KONCU TO TYLKO 2 MIECHY]
nie wyobrazam sobie robic treningu na klate, 15 serii dziennie 3 raz yw tygodniu.
JA TEZ MOWILEM O DZIELENIU RACZEJ KU 12, 1-2X W TYG ZWYCZJANY SPLIT BADZ HST.
a chyba o to sie w treningu rozchodzi, o tygodniowa sume, nieprawdaz?
NIE

INNYMI SLOWY IMO NIE ZBYT TO DAALE OPINIE MAJA TO DO SIEBIE ZE SIE ROZNIA OD SIEBIE, JA SWOJE STANOWISKO PODALEM TERAZ CZEKAJ AZ INNI SIE WYPOWIEDZA.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
ile zajmuje ci czasu ten trening??

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
dzieki za opinie seba. chyba nie moge wrzucic soga, bo mi sie abonament skonczyl.
jak skoncze ten trening za 2 miechy, to znajde cos innego. a moze warunki w pracy sie zmienia i bede mogl wrocic do normalnych treningow, po 3-4 raz yw tygodniu? nie wiadomo co bedzie.

trening zajmuje nie wiecej niz godzine, chociaz to zalezy jakie ciezary biore. przy mniejszych jest szybciej, przy sub-maksymalnych dluzej, wiadomo ze przerwy sa dluzsze. ale ogolnie wychodzi to szybciej niz trening systemem split na przyklad

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
to nielepiej sobie ulozyc hst???tez ci zajmnie do 60min i tez masz 3xtydz.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
sprobuje pozniej hst, tylko musze dokupic sprzet. zabrzmi to zabawnie, ale nie mam na przyklad jeszcze stojakow do sztangi... poza tym do tego potrzebna by byla pomoc czyjas chyba, a ja trenuje sam.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie potrzebna jest rzana pomoc przy treningu hst.wszystko masz opisane w alterntywnej drodze.

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstajace zebra.

Następny temat

Trening! Prosze O Ocenke

WHEY premium