SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosla o ulozenie planu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Witam, zamierzam zacząc poprawiać swoja sylwetke, chce spalić troche tluszczu z brzucha, zbudować silne nogi i rece. Obecnie podnoszę sie na drążku ok. 4-5 razy a chce aby na wiosne ten wynik wynosil ok. 15
pompki ok. 20 chce aby bylo 50. I jeszcze jedno co z odzywianiem, nie chce wyrobic sobie super extra miesni tylko nabrać sily, chociaz przydalo by sie nabrac troche masy bo jestem troche chudy 57kg 175 cm wzrostu. Dodam ze mam 15 lat

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15

Waga : 57kg

Wzrost : 175cm

Cel treningowy : zwiekszenie sily, i miesni nóg i rąk

Staż treningowy na słowni : brak

Uprawiane inne sporty : piłka nożna, rower ( do szkoly)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : 2x hantle po 10 kg drążek

Dieta : przydalaby sie

Przeciwskaznania medyczne : brak

Zażywane suplementy : nie używam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Łał, w końcu ktoś chce ćwiczyć nogi!
O treningach poczytaj sobie tu:
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html
A w kwestii diety sprawdź posty podwieszone działu Odżywianie.
Zdrówka!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Łał, w końcu ktoś chce ćwiczyć nogi!

to ściema,zeby dostać dobry trening na nogi i ręce po czy trenowac tylko ręce

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A to lis przebiegły

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Kolega ktory troche cwiczy nie mowil mi o wielu rzeczach któe tu są. Mówił o diecie, biało, 0 slodyczne, ciemnie pieczywo. Cwiczenia na nogi przysiady z hantlami i wykroki, na brzuch a6w, na rece uginanie rąk z hantlami, na barki/plecy unoszenie do góry hantli, no oczywiscie pompki: zwykle, z nogami na łożku, i z rękami na łózku ( szwedzkie chyba), oraz podciaganie sie na drązku ( drążek przed i za sobą 2 cwiczenia).
Ja chcialbym nabrac wiecej sily w nogach i rekach bo jestem slaby. Czy to co kolega wybrał kontynuować w tym roku? W tamtym rzadko cwiczylem i malo efektów, teraz ma sie to zmienic.
A dieta, czy dieta bez słodyczy, 6-7 posilkow dziennie ciemnie pieczywo wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
10 wskazówek żywieniowych na początek i heja do przodu !

https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ciemny chlebek lepiej zastąpić ryżem lub kluchami, żadnej szóstki bo to zło, kolejność ćwiczeń leży - wykorzystaj plany podwieszone. Dieta to 2/3 sukcesu

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-23 13:29:43

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
odpuść a6w, tylko Ci zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
a jezeli by a6w zastąpic brzuszkami to zestaw cwiczen bylby "dobry"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Brzuszki też są do bani, dobrym rozwiązaniem są spięcia + unoszenie kolan do klatki w zwisie.
O 'jakości' zestawu już się wypowiedziałem

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Witam, wyjechalem na kilka dni i nie przeczytalem ejszcze wszystkiego. Ale juz sobie rozplanowuje dni. Pragne polepszyc kondycje i mieć mocniejsze uderzenie pilki. Kondycja - bieg, mocniejsze uderzenie - cwiczenia z hantlami??(bede cwiczeniu jeszcze czytal. Jezeli chodzi o bieg, lepiej rano czy wieczorem?? Jestem strasznie slaby +5minut na kilosa ( wiem katastrofa) ile powiniem biec aby zarazem stracic tluszcz z brzucha. Kolega mi powiedzial dopiero po 20 minutach organizm spala tluszcz, i trzeba 4h przed bieganiem nie jest. I teraz sa 2 pytania czy lepiej o 20 biegac?? Czy moze 5;30/6 przed szkolą. Nie wiem wlasnie czy rano się wyśpie. Bieganie- czy zwykle halówki sa odpowiednimi butami? Jakie trasy wybierac? z góki? pod górke? prosto?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"100 pompek w 6 tygodni" - opinie

Następny temat

Brzuszki

WHEY premium