SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program lato - czas start

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Witam,
Od wczoraj wraz z chłopakiem i koleżankami rozpoczęliśmy treningi na siłowni.
Była to pierwsza wizyta i trwała prawie 2h od godz. 20 do 22.
Pytanie dotyczy mnie. Ważę 85 kg wzrost 165 i wiek 25 lat, tłuszcz jest w sumie na całym ciele ale najwięcej na brzuchu, biodrach i udach.
Moim celem początkowym jest waga 60 kg a następnie 55kg.
Potrzebuję pomocy co do ułożenia programu ćwiczeń. Wczoraj prowadził nas trener ale tak na prawdę za wiele nie powiedział.
Czy myślicie że taki trening 2 godzinny co drugi dzień wystarczy? W dni wolne od siłowni mogę ćwiczyć na bieżni w domu.
Jeśli chodzi o plan, który pokazał nam wczoraj trener, to wyglądał tak: 15 minut aeroby, następnie jedna seria ćwiczeń obwodowych (8 przyrządów), później znowu aeroby 15 min i kolejny trening obwodowy. I tak w sumie przez 2 godz.
Wiadomo że liczy się dla mnie osiągnięcie efektów w jak najkrótszym czasie.
Zapraszam do dyskusji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Indeks glikemiczny IG, wtelegraficznym skrócie to czas rozkładu weglowodanów, czas trawienie. im dłuższy ty lepszy tj, niski indeks glikemiczny: płatki owsiane, ryz brązowy, makaronu durum, ciemne pieczywo, kasze.
Pełnowartościowe białko to taki które posiada pełen skład aminokwasowy: jaja, białe chude mieso, ryby, wołowina, wieprzowina ale juz troche tłuszczy, indyk, tunczyk, ser biały
Tłusze to zdrowe NNKT oliwa z oliwe, orzechy, zółtka jaj, tran , siemie lniane

Z tej strony http://hotfile.com/dl/19422740/51889f1/DziennikPoslikow.v4.32.zip.html  sciagnij dziennik pisiłów i przy jego pomocy spróbuj ułozyc sama diete i tu wrzucić, postaram sie poprawic błedy

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wystarczy jeśli będziesz trzymać dietę, a będzie ciężko, bo po treningu zakończonym o 22 będziesz głodna. Z kolei kolacja o tej porze zniweczy cały efekt treningowy. Spróbuj po prostu opić się wodą - w trakcie i po treningu - żeby mieć pełen żolądek.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Fakt, byłam głodna po treningu i zjadłam serek homogenizowany :P Ale to nie problem, dam radę.
Jeszcze zapomniałam dodać że do tej pory praktycznie się nie ruszałam... praca przy komputerze, zero sportu.
Potrzebuję porady jak, na czym i ile ćwiczyć. Co do diety to nie chce rezygnować z tego co do tej pory jadłam, mogę jedynie ograniczyć ilości. Uważacie że bez stosownej diety nie mam szans na zgubienie kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
aniu powiem z wlasnych doswiadczen: od stycznia codziennie orbitek byl, do 2 lutego prawie zero efektow, dostalam diete i..... w ciagu 3 tygodni polecialo mi wszedzie po 4-5cm... wszyscy widza roznice i pytaja sie jak to robie.. a mam tylko diete (dobrze ulozona, przez Daniela z tego forum- zna sie na rzeczy) i codziennie po 50 min pedaluje i leci mi rowno:) 5 posilkow dziennie, nie czuje sie az tak glodna... za to czuje sie lekka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Wiki a czy ta dieta jest chociaż smaczna?
Nie chce rezygnować z siłowni ,i chcę aby to głównie dzięki ćwiczeniom schudnąć.
Pomóżcie mi ułożyć odpowiedni plan ćwiczeń wraz z dietą (z większym naciskiem na ćwiczenia).

Zmieniony przez - ania4477 w dniu 2010-03-10 12:55:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Trening obwodowy to podstawa dla początkujących, organizm musi się stopniowo dostosować do wysiłku.
Btw wszystko już tu było
https://www.sfd.pl/ODCHUDZANIE_PORADNIK_CIĄGLE_UZUPEŁNIAM_:_-t92199.html


Zmieniony przez - jogger w dniu 2010-03-10 14:25:18

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
oczywiscie, ze smaczna:) omlecik,warzywa,ryz,kurczak:)orzeszki jem zdrowo i naprawde czuje sie o wiele wiele lepiej.... u mnie bez diety watpie by cokolwiek sie ruszylo teraz leci rowno. Nie jestesmy przeciez zawodowcami by sie katowac... przynajmniej nie ja:) ja po prostu chce wygladac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
z tego co piszesz to dieta dla kulturystów,a ja nie chce się katować bo wiem że nie zrezygnuje z "dobrego" jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
jesli nie zrezygnujesz ze swojego "dobrego" jedzenia , to zapomij o efektach, cos za cos nie ma tak latwo. albo calkowicie przestawisz swoj tryb zycia i odzywiania, albo zostan przy tym co jestes ale potem pretensje miej tylko do siebie. owszem podobnie zywia sie kulturysci tylko wiadomo w innych ilosciach , ale to nie jest tak ze to jest tylko kulturystyczne zarcie to jest zdrowe jedzenie dla kazdego kto chce zmienic swoja sylwetke na lepsza. czy to amator czy zawodowiec dieta musi byc.

Zmieniony przez - Larsson w dniu 2010-03-11 09:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 980
moja dieta nie przypomin diety kulturysty:) ew. skladniki..... ale duuuuzo jej brakuje..... ukladal mi ta diete naprawde facet znajacy sie na rzeczy.....ulozyl ją tak pode mnie, ze nie czuje sie glodna:) jajecznica na sniadanie z oliwa plus ogorek czy pomidor jest normalnym jedzeniem:) chlebek tez jem ale zytni. Dzieki diecie zmniejszylam rozmiar i osiagam co chce:) a i tak od czasu do czasu jem kfc czy pizzahut i nic zlego sie nie dzieje, bo wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem i z glowa:) kurczak- to najlepsze mieso z mozliwych:) chude, zdrowe i smaczne.
Jesli chcesz jesc to co do teraz to cwicz nawet i 10 lat moze beda efekty....
nie ma nic za darmo.... ten tluszczyk iles lat sie odkladal tak? to teraz chcac go zgubic musisz zmienic sposob odzywiania sie... skoro go nabylas jedzac to co jesz to jak chcesz go zgubic nadal jedzac to samo? hmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
dobrze, rozumiem
napisałam do Daniela z prośbą o pomoc w ułożeniu diety
z tym że ja raczej nie jadam jajek, pomidorów nie lubię, a ryż jadam z utartym jabłkiem i cynamonem i ogólnie wolę ciepłe posiłki
Wiki a Ty ile chudniesz tygodniowo przy takim planie?

Zmieniony przez - ania4477 w dniu 2010-03-11 12:36:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY PROSI O SPRAWDZENIE DIETY

Następny temat

Masa wcale nie tak łatwo

WHEY premium