SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program Treningowy do zwiększenia siły w "Wyciskaniu Leżąc"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38568

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Poprawa jest odczuwalna?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Ja poczułem poprawe chodz zostalo mi jeszcze 3 treningi do bicia rekordu. 135 dzwigalem z bieda a teraz kiedy sie poloze to dzwigne. Więc poprawa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
To najważniejsze.
Jesteście Testerami tego postu, więc od was się okaże, czy Trening godny zaufania. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2569
za tydzień max, zdam relacje jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
ja wczoraj dopiero zacząłem. 1 trening i przy ostatnich powtórzeniach w ostatniej serii juz nie dawałem rady. pewnie przez to zE starałem sie wyciskac maksymalnie technicznie i miałem bardzo krótkie przerwy między seriami.

Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2009-05-26 13:42:42

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Oblicz dobrze Ciężar Maksymalny.
Bardzo dobrze, z czasem będzie coraz lepiej. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależy jeszcze jak sie sprawdza rekord. Bo jak przy sprawdzaniu maxa bierze sie aby najwiecej i odbija sie sztangą od klaty a na tym treningu robi sie poprawnie technicznie to jest róznica napewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Zgadza się...
Jak zależy komuś na efektywnym wyniku końcowym, Trening będzie robił czysto technicznie.
Dlaczego nie podajecie wyników? Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-06-02 18:11:22

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
Ja jestem na dopiero 3 treningu wiec jeszcze troche czasu mi zostało... Don, martwi mnie troche pompa w bicepsie jak wyciskan na klate. Nie wiem czy mam zła technikę czy co ale pompa jest większą niż na klacie...

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Napewno zła technika, po pompa powinna być na Tricepsie...
Jak robisz ten Trening z innymi partiami to Klate zawsze pierwsza. To się tyczy każdego treningu.
Zaczyna się od większych partii. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a biceps

Następny temat

Zmasowanie brzucha

WHEY premium