SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak siły przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1442
Wtam,

Od dłuższego czasu narzekam na brak postępów przy wyciskaniu sztangi z klatki piersiowej. Co prawda jest proporcjonalnie rozbudowana do reszty ciała, jednak siła jest mizerna w porównaniu do reszty partii jest nieadekwatna praktycznie nie robię postępów. Tak samo przy spadkach największe odczuwam przy klacie.

Klatę trenuję raz w tygodniu na osobnej sesji treningowej mój plan składa się z 3 ćwiczeń podstawowych na poszczególne części mięśni piersiowych (środek, góra, dół) kończąc jednym ćwiczeniem rozciągającym np. rozpiętki, brama. Generalnie 4 cwiczenia po 4 serie

Kombinowałem z szerokościami uchwytu i zmianę z wyciskania na płaskiej na wyciskanie skosem w górę - nic nie dało.

Możliwe, że mogę mieć coś zablokowanego w psychice bo nie zawszę ćwiczę z asekuracją i często boję się samemu robić serie do załamania mięśniowego (sam nie wiem szukam przyczyny).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

czasami warto porzucić -na jakiś czas- jakieś ćwiczenie na ktorym bardzo zależy, albo zmienić jego wykonanie, zapewne od strony techniki przede wszystkim...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2012-08-24 16:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1442
Dzięki za odpowiedź z ankietą się zapoznałem i dodałem staż wymiary itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 613
Witam ile robisz powtorzen i jakie masz przerwy miedzy seriami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny...

Następny temat

Pytanie dotyczące regeneracji

WHEY premium