SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze sparingami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
1. na początku każdy dostaje więc się neiprzejmuj tylko ćwicz dalej
2.Niema*****a,żeby trener tak powiedział bo ochraniacze na golenie są obowiązkowe w każdej sekcji

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
stary czego sie boisz? dostawanie po ryju to nic strasznego... ja wychodze z zalozenia ze lepiej dostac wiecej na sparingu ale za to potem lepiej sobie radzic na ulicy

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dostawanie tak po ryju cały czs to też nie jest dobra, no ale na początku jest to nieuniknione, wiadomo że twoi kumple z klubu już trenują dłużej i mają większe pojęcie o tym sporcie, ja mam coś takiego, że jak dostane w ryj to mnie to motywuje do cieższych treningów i na następnym sparingu wygrać .

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Podzielam zdanie Groma...(czytajcie co ten ziom pisze bo ma czesto racje;) ) Walcz na maxa i staraj nie myslec o tym ''co sie stanie jesli?'' Jezeli bedziesz tyle myslal to nie pozwoli Ci sie skupic dobrze na walce i DOPIERO WTEDY bedzie zle;) Ja tez cwicze muay thai i tez niedawno zaczalem swoje sparringi, zobaczysz ze po paru z nich lek bedzie sie stawal coraz mniejszy:D (lepiej dla Ciebie bo rownie to da Ci rowniez troche doswiadczenia na ulice)...

''Idz w gore jak po schodach lecz uwazaj zebys sie nie podknal''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dzięki DRAGO

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Ja tylko mowie prawde:P:P Pozdro...

''Idz w gore jak po schodach lecz uwazaj zebys sie nie podknal''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Dość szybko masz ten sparing. Z kontuzjami się trzeba jednak liczyć niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Jezu stary przestan myslec co sie stanie, co bedzie gdy bo nerwicy dostaniesz. Pewnie ze mozesz miec niuche zlamana - MT to jak najbardziej kontaktowy sport i chyba oczywiste jest ze kontuzje sie zdarzaja. Nie wiem na co liczysz.

Trenowalem karate sportowe a mimo to raz mnie prawie ze znosili z maty bo tak niefartowanie dostalem frontkicka pod zebra, a moj kolega mial zmiazdzony nos. Tym pozytywnym akcentem zakoncze ten dzien, good night :)

Zmieniony przez - Thamuz_ w dniu 2006-03-29 01:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
cwiczac sporty walki trzeba brac pod uwage kontuzje najczesciej podczas sparingow mt to obite uda , zlamac nos na sparingu?? ciezko ale mozliwe bardziej takie rzeczy mozna zrobic niechcacy niz chcac) podstawowa sprawa (zaklezy to od trenera) nie dopuszczac podpalencow do walk sparingi to walka na 70% mozliwosci i sily ma to byc nauczenie techniki i obicie ringowe niz walka ktora ma wylonic zwyciezce
cwicz z lepszymi poniewaz ktos kto jest dobry nie zrobi ci krzywdy a przy nim szybciej wylapiesz swoje bledy , jesli zdazy sie ze jakis cios dochodzi za kazdym razem w twoja buzke zastopuj walke popros trenera o wskazowke co robisz zle lub jak tego uniknac to jest sparing poczatkujacego zawodnika)
pozdrawiam @ll

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
IMO i tak większa ilość kontuzji będziesz zawdzieczał sam sobie niźli innym. Wiem z autopsji ( albo ja jakiś pechowy jestem )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna tragedia po walce bokserskiej

Następny temat

Saleta przećwiczy słynnego Byrda

WHEY premium