SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saleta przećwiczy słynnego Byrda

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dwa tygodnie ciężkich robót w Las Vegas. W niedzielę Saleta rozpoczyna obóz treningowy z mistrzem świata wagi ciężkiej IBF.
Przez dwa tygodnie Przemysław Saleta (37 l.) będzie sparingpartnerem Chrisa Byrda przed jego walką z Władimirem Kliczką o mistrzostwo świata (22 kwietnia w Mannheim). Amerykański czempion opłaca wszystkie koszty i jeszcze płaci za sparingi.
Dowiedziałem się, że polecił mnie Jameel McCline, z którym od trzech tygodni trenuje na Florydzie. On jest kuzynem Byrda. Kiedy zadzwoniła do mnie z propozycją Tracy Byrd, żona i menedżerka Chrisa, zgodziłem się bez wahania - opowiada Saleta. Eksmistrz Europy będzie sparował z Byrdem od niedzieli przez 2 tygodnie.
Cieszę się, to dla mnie wspaniałe doświadczenie. Chris jest jednym z najlepszych pięściarzy na świecie. Przy okazji zostanę na walkę Zaba Judaha z Floydem Mayweatherem w Las Vegas (8 kwietnia - przyp. red.). Judah jest moim kolegą, będę mu kibicował - mówi Saleta.
Sparingi z Byrdem będą dla Przemka świetnym przygotowaniem do kolejnej walki, która odbędzie się pod koniec kwietnia. Raczej nie z Marcinem Najmanem, którego promotor najpierw robił dużo szumu, opowiadał piękne bajki o 50 tysiącach dolarów dla zwycięzcy, ale potem zamilkł.



Super Express

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Jemu to dobrze

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Co mu z tego jak i tak jest leszczem

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Otóż to

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
To wyjdźcie z nim do walki kozaczki zza monitorów. W****ia mnie jak ktoś mówi na kogoś leszcz a by w ****e od niego zebrał.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
mc line powiedzial swojemu przyjacielowi sluchaj znam takiego jednego postura przypomina tego ukrainca a bije jak twoja siostra wiec kontuzji nie zlapiesz. W dodatku jest splukany wiec napewno przyjmie propozycje. Hehe to są moje przypuszczenie.

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Prezes3 wez mi tu koles nie wyskakuj z takimi textami!! Ja nie jestem zawodowym bokserem wagi ciezkiej. A poza tym sportowcow i innych znanych ludzi nie porownuje sie wzgledem siebie tylko ich konkurentow. Czyli dla ciebie kazdy sportowiec ktorego mozna zobaczyc np w TV jest super extra bo jest lepszy od ciebie.

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
Trueneo sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Może nie super extra ale nie powinieneś mówić leszcz na kogoś kto jest lepszy od ciebie.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Słowo "leszcz" zostało użyte w przeności. Dla marka i dla mnie jest leszczem bo w swojej kategori wagowej jest słaby i tutaj niepowinno być żadnych wątpliwości, marek dobrze załważył," nie jestem zawodowym bokserem wagi ciezkiej." ja też nie marek go ocenia ( ja też mam takie samo zdanie co do Przemka) według innych bokserów, a nie względem siebie.

"A poza tym sportowcow i innych znanych ludzi nie porownuje sie wzgledem siebie tylko ich konkurentow."

Takie jest moje zdanie. Saleta i np. ja to wogóle nie ta bajka bo on jest sporo starszy i ma DUŻO większe umiejętności juz niebęde wypisywał (wagi, wzrostu itp. bo to niema sensu) ale względem innych bokserów wypado co najmniej słabo i stąd te słowo "leszcz".

PS - pozatym niema się o co kłucić, każdy ma inne zdanie na ten temat więc to jest zbędne

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
racja grom

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-24 16:19:41

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze sparingami

Następny temat

Cwiczenia - Błagam

WHEY premium