SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze sparingami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
po 2 miechach na bank beda to sparingi zadaniowe wiec spoko,a o zęby się nie obawiawiaj-polecam walke Goodridga z Feitosą z K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1493
U nas w klubie jest tak, ze zaczynasz sparingi kiedy jestes gotowy. Ja zaczalem wlasnie po okolo dwoch miesiacach. Cwiczymy bez kaskow. Ale sparingi nie sa po to, zeby pokazac jaki to ktos jest super i jak najmocniej zloic niedoswiadczonego ale zeby sie czegos nauczyc. A co do bolu to nie wiem czy tak wszyscy maja, ale ja podczas sparingu prawie nic nie czuje, adrenalina, co innego jak juz wroce do domu Najlepszym w treningu SW sa wlasnie pelnokontaktowe sparingi. Dlatego do boju rycerzu POZDRO
(a tak na marginesie to wydaje mi sie ze zeby walczyc trzeba byc po prostu lekkim swirem, niektorzy to maja niektorzy nie i w zaden sposob nie da sie tego nauczyc)

"...Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki..."

www.shidokan.tczew.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1118
jesli czujesz sie jeszcze nieprzygotowany(2 miesiace treningow to nic) to wiedz ,ze najwieksza odwaga wykazesz sie gdy powiesz trenerowi,ze nie czujesz sie na silach aby doszlo do konfrontacji.jesli jest trenerem z prawdziwego zdarzenia to na100% to uszanuje i zrozumie. jesli bedziesz mial sparowac to najlepszym rozwiazaniem jest sparring z kims o kilka klas bardziej lepszym i doswiadczonym od ciebie.
powod jest bardzo prosty.doswiadczony zawodnik nie da sie poniesc nerwom i nawet na jakis chaotyczny i nieskoordynowany atak nie odpowie nerwowo tylko z zimna krwia bedzie sie z toba bawic w boksy,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna tragedia po walce bokserskiej

Następny temat

Saleta przećwiczy słynnego Byrda

WHEY premium