SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z oponą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Witam Wszystkich forumowiczów!!! Mam taki problem mam 21 lat i nie chce mi brzuch zlecieć.
W domu mam ławeczkę bo na profesjonalna siłownię nie mam czasu, pracuję do późna. Codziennie robię brzuszki (ok 100 na ławeczce skośnej) a poza tym to:
-pn ramiona i plecy
-wt klatka i barki
-śr nogi
-dzień wolny i znów to samo i trak sie kręci
Ważę 110kg przy wzroście 186cm, w ręce ma ok 40, klatka ok 123 i sadło które wszystko psuje, poza tym jeżdże dużo na rowierze ok 15km dziennie. jem 3 posiłki dziennie a po 18 tylko warzywko i kuniec. Mam iść do lekarza??? może coś ze mną nie tak???
Wszystkim za radę i wszelkie odpowiedzi dziękuję!!!

Cierpliwość i praca jednych uszlachetniają a drugich wzbogacają.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
Dodaj aeroby i możesz spróbować 6 weidera (A6W) lub ABS II

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Wszystko ok.
TYlko:
zmień sposób odżywiania [ujmij węglowodanów diecie, dorzuć białka]ogólnie mniej kalorii.
Zero fastfoodów, chipsów, cukierków itp.
Dużo wody, do tego dużo biegaj, poczytaj o HIIT.
Powinno zacząć lecieć.
Dobrze byłoby pobiegać z rana na czczo.
Brzuch ćwicz zawsze na końcu treningu.

Zmieniony przez - smuk w dniu 2008-04-30 21:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Nie jem fast foodów, żadnycj i to od ok 2miesięcy, nie jem żadnych zawiesistych sosów, tłustego mięsa to zastąpiłem warzywami ryżem, chudym mięsem np filet z kurczaka nie samożony tylko gotowany, więc nie wiem co ma robić:(

Cierpliwość i praca jednych uszlachetniają a drugich wzbogacają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
nitram_86 koledzy już Cie trochę nakierowali ale również coś dodam od siebie.
15 km dziennie to ze 40 minut jazdy , zgadza się??? Możesz zwiększyć tempo i może będą jakieś efekty.
Robiac brzuszki nie spalasz tłuszczu(minimalnie tak ale nie za dużo)
Nie wcinaj za dużo owoców bo mają sporo węgli a one tuczą.
Pozdrawiam

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + aeroby + trening silowy najlepiej.HIIT itp wskazane, do tego cos na brzuch jak np. A6W abs2

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Nie wiem jak się edytuje więc kolejnego posta Ci walnę Poczytaj o wpływie białka tłuszczy i węglowodanów Smażony filet z kurczaka wcale nie tuczy , nie od tłuszczu tyjesz tylko od węgli.
Też kiedyś tak myślałem ale to mit.
Powodzenia

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
POsta edytujesz: masz taka ikonke jak juz napiszesz posta lub odpowiedz, taka kartka z dlugopisem czy z czyms tam ;p

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale jak już ktoś odpowie to nie można posta edytować.

Kolego - Twój sposób odżywiania niestety nie jest dobry. Zajrzyj do działu odżywianie - tam masz wiele ciekawych postów na temat odchudzania. Zresztą jest nawet osobny dział na forum "Odchudzanie".

Musisz nie tyle jeść "mało", ale jeść "dobrze mało" :) Wiadomo, że wysiłek fizyczny jest niezbędny do spalenia tłuszczyku. Dlatego ułóż sobie porządną dietę, zacznij regularnie ćwiczyć na siłowni i bierz się za aeroby. Poczytaj o treningu HIIT.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesnie brzucha

Następny temat

trening na masę od oceny :)

WHEY premium