SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nogami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Witam

Mam maly problem z nogami. Mianowicie cwicze nogi odkad zaczalem chodzic na silownie (ponad rok), chociaz przyznaje, ze ostatnie 2 miechy moze odpuscilem. Uda wyrzezbione IMHO bardzo dobrze, nie narzekam. Mam jednak jeden problem tzn. kiedy kucam czuje bol w udach, nie bol a'la kontuzja tylko jakby miesnie pracowaly na najwyzszych obrotach no i bardzo krotko w tej pozycji kucajacej wytrzymam.

Myslicie, ze np. rozciaganie + przysiady to perfect solution w tym wypadku? Macie jakis pomysl co z tym zrobic?

Po prostu kucajach czuje sie jak stary dziadek, ktory musi sie schylic

Podstawa lezy w silnej woli

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A ja sie dopisze do postu czesto jak kucam to mi strzela w kolanach i jak wstaje tez wtf ?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2950
A co do bólu w udach to zastanów się czy się rozciągałeś do tej pory i czy robiłeś przisiad dopóki uda nie były równoległe do podłogi? Możliwe ze zbyt krótki zakres ruchu stosowałes i twój mięsień uległ skróceniu.

Pytam o to samo co seba! U mnie w dodatku głośno słychać tarcie w lewym biodrze tam gdzie kośc udowa się zaczyna

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja też tak miałem (jaks seba) i do tego kolana mnie straszniebolały przy płprzysiadach.. ale obecnie już nie mam smao przeszło. Byćm oże masz za mało mazi stawoej, wydaje mi se ze są jakies specyfiki ktore wplywaja na większe produkowanie tej mazi (potem chyba jest az za duzo i sie zmniejsza jej ilosc) przynajmniej tak slyszalem

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Najlepiej opowiedziałby tu GallAnonim... Wyślijcie mu powiadomke.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Kobrys rozciagalem sie ostatnio nie pamietam kiedy o ile w ogole

Przysiadow tez dawno nie robilem, tzn. robilem z miesiace temu regularnie ze sztanga.

A z kolanami tez tak mam :-/

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
robiles cwiczenia nog bez rozgrzewki chyba bo przeciez rozciaganie jest czascia rozgrzewki wiec sie dziwie troche!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
Ja nogi rozgrzewam przed ćwiczeniami i rozcigam przed i po, mimo tego też nie wytrzymam długo jak ukucne bo poza tym że mięśnie tak jakby naprężały się na maksa to mnie jeszcze włosy pod kolanem rwą . Mi to wcale nie przeszkadza, co do bólu kolan to nie wiem co wam poradzić, bo nie mam takiego problemu, zawsze do nóg mocno się przykładałem trzymałem dobrą technike. np. przy przysiadach bardzo warzne jest żeby dostosować rozstaw nóg i ułożenie stóp do własnej budowy. W kolanach mi też czasem strzeli, ale nie odczuwam po tym bólu więc jest ok

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
nie mam takiego problemu bo jestem dobrze rozciagniety bo w pile gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
1) Rozciąganko.
2) Żelatyna spożywcza, łychę do japy i popić wodą (to na strzelania).

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
krzych666 - żelatyna jest przyswajalna tylko w 5% więc nie wiem czy jest sens to łykać...

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN DO OCENKI

Następny temat

16 lat... od czego zacząć POMOCY!

WHEY premium