SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicepsem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 252
Witam wszystkich, regularnie ćwiczę na siłowni od maja tego roku. Jestem w cyklu na mase, diete mam, masa idzie do przodu, klata, plecy, triceps, nogi rosną a biceps.. nie. Nie wiem w czym jest problem, na początku treningów miałem 37/38 a dzisiaj mam 38. Coś nie tak, że przez 4 miesiące pół centymetra.. Mój plan na biceps wygląda tak, że robię serie łączone ( unoszenie sztangi prostej, sztangielek, łamanej) gdyż tylko po nich mam "pompe" na bicku. Poradźcie coś co mógłbym zrobić bo strasznie mnie to denerwuje. Pozdrawiam wszystkich.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2242
Wyproboj obwod.
Ustalasz 3-4 cwiczenia i zrob 3 obwody. Wszystki 9-12 serii prawie bez przerwy. Pompa gwarantowana, na mnie fajnie dziala.

Zmieniony przez - KserxesFRD w dniu 2014-08-31 11:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może po prostu spadł ci tłuszcz i przybyło mięśnia dlatego tak mało. Na bicka trzeba dużo powtórzeń technicznie wykonywanych bez machania ciałem. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 646
Postaraj się coś zmienić w swoim treningu. Nie licz na jakieś ogromne przyrosty na bicepsie. Jeśli chcesz zwiększyć obwód w "bicepsie" skup się bardziej na tricepsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
pomyśl też o wprowadzeniu ćwiczeń na mięsień brachialis ;)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 252
Ale ćwiczenia które wykonuje teraz są "w porządku"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
a skąd mamy wiedzieć jakie wykonujesz? nigdzie nie ma napisane, albo jestem ślepy.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
A ile ważysz kolego? Dużo już było takich arnoldów, co chcieli mieć 60 cm ramiona przy marnych 60 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 252
Witam wszystkich, jest napisane, że wykonuje superserie unoszenie sztangi prostej, unoszenie sztangielek, unoszenie sztangi łamanej w okolicach 10 powtórzeń, Ważę 86 kg przy wzroście 185.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push&pull do oceny

Następny temat

Banał-dotknięcie podłogi bez uginania kolan i świeca...

WHEY premium