SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicepsem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
Witam. Po treningu, bardzo bolał mnie prawy biceps - nie mogłem wyprostować ręki z bólu ani już tym bardziej napinać mięśnia. Po regularnych masażach w gorącej wodzie i smarowaniu bicepsa Ben-Gay'em, ból ustąpił. Obawiam się jednak, że to nie koniec problemu, ponieważ jest on jakby(hmm...ciężko to wytłumaczyć) przepołowiony(tak jakby jeden mięsień rozszczepił się na 2 dwa mniejsze). Szpara nie jest duża, wręcz powiedział bym, że mało widoczna, jednak martwi mnie sam wygląd bicepsa. Jeżeli ktoś wie co mogło się stać i jak przywrócić normalny kształt, bardzo proszę o odpowiedź. Za godzinę postaram się wrzucić fotkę lewego i prawego bicepsa do porównania...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
Czekamy na zdjecie.

Poza tym chyba nie ten dzial. Proponuje isc do dzialu "Zdrowie"

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
Niestety, ale z tym zdjęciem, to lipa, bo mój Samsung robi niewyraźne zdjęcia(właśnie spróbowałem), a żeby stwierdzić co się stało, to najlepiej go pomacać, bo na samym zdjęciu też mało co widać...Wygląda na to, że będę musiał się wybrać do lekarza, tylko za bardzo nie wiem do jakiego - chirurga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7103
Najpierw wybierz sie do dzialu Zdrowie. Pozniej zobaczy sie co dalej :)

Zdrowia!

Jesli pomoglem, poczestuj sogiem.

AVE!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małe pytanie

Następny temat

HIIT, siłownia, sztuki walki. Jak to pogodzić ?

WHEY premium