SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkami :/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Witam! Moją najsłabszą partią są barki ;/ przedni akton wydaje się być ok, ale problem jest z bokiem i tyłem. Mój dotychczasowy trening wyglądał następująco:

wyciskanie sztangi z przed klatki 4x10
unoszenie hantelek przodem 3x15
unoszenie hantelek bokiem 4x15
unoszenie w opadzie 3x15

Poprzedni plan wyglądał podobnie, tylko że robiłem mniej powtóżeń wiekszym ciężarem. Od 2 miesięcy jadę powyższym. I czy dobrym rozwiązaniem bylo by na początku dać unoszenie bokiem albo w opadzie, a dopiero potem wyciskanie? Albo dodać lub zamienić coś na podciąganie sztangi do brody?
Mój staż treningowy wynosi 1 rok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7063
Jeżeli boczna i tylna głowa barka odstaje to zrób tj napisałeś.,zaczynaj trening od wznosów bocznych następnie przejdź do ćwiczenia na głowę tylną puzniej unoszenie do przodu i na końcu wyciskanie.,Wykonuj minimum 15 powtórzeń ,staraj się w każdym powtórzeniu o odpowiedni skurcz mięśni ,nie przesadzaj z ciężarem bo tutaj generalnie technika ma najwięcej do powiedzenia,jeżeli poczujesz palenie w mięśniach podczas ostatnich powtórzeń to wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku.,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
ankieta

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40930
Dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalenie tłuszczu i nabranie mięśni

Następny temat

Proszę o porady

WHEY premium