SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem i zapytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 179

Formularz - Proszę o pomoc

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 3 dni Przeczytanych tematów 64
Witam
Mam problem od małego choruję na RZS Reumatoidalne zapalenie stawów i lekarz mówił że mogę ćwiczyć nie obciążać stawów i w tym problem nie wiem co mogę its a dodatkowo od dwóch lat mam niedowagę i próbuje przytyć i nie da rady a wyniki dobre są 175 cm 51 kg. Proszę o odpowiedź czy jest możliwość jakaś u was coś z tym zrobić . jestem w tym zielony w sprawach siłowni. Dodam że miałem operację na przepuklinę rozworu przełyku żołądka wieku 8 lat.
Mam teraz 25 lat.
Mężczyzna.

Zmieniony przez - mateo9311 w dniu 2019-03-15 22:43:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3582 Napisanych postów 44125 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334174
Najlepiej jakbyś podjal wspolprace z jakimś trenerem. U Ciebie technika musi być na tip top.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To mam podejść do siłowni i spytać o trenera? Jak myślisz co on wymyśli? Może powiedzieć że nie ma opcji ćwiczeń na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 190 Wiek 352 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1400
Przedewszystkim musi to byc ogarniety i naprawde dobry trener bo w innym moze ci bardziej zaszkodzic niz pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hmm to jak znaleźć takiego ogarniętego na co patrzeć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 6929 Napisanych postów 144800 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1163967
W przypadku chorób zapalnych zwyrodnieniowych reumatoidalnych tutaj z wysiłkiem trzeba bardzo bardzo ostrożnie Sprawdzają się przede wszystkim treningi obwodowe o wysokiej intensywności jednak z ciężarami nie można zbytnio szaleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A przy tym przytyje bo mi zalezy mam bardzo niskie bmi jem jem a waga stoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 420 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7826
mateo9311 co do jedzenia to wydaje ci się że jesz:) Żeby przytyć musisz mieć bilans kcal na plus. Osobiście nie jestem zwolennikiem ścisłej diety szczególnie na poczatku przygody z siłownia ponieważ to może łato ziechęcić do ćwiczenia- ale bez niektórych rzeczy nie ruszy... Na poczatku wylicz swoje zapotrzebowanie kcal i przez tydzień zrob spisz sobie co jesz dokładnie żebys widział jakkie masz braki w diecie. Ogarnietego trenera poznasz po tym że będzie miał wiedze na temat twojej choroby, akurat RZS nie jest jakąs super żadką chorobą o ktorej trener majacy jakieś podstawy wiedzy z zakresu fizjoterapii nie będzie znał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rehabilitacji są bezsensowne ćwiczenia wymachiwanie tylko jedynie czyli machanie rękami nogami :D Chciałbym spróbować czegoś lepszego z efektem. A żadnych przeciwwskazań nie ma jak miałem operację wieku 8 lat nic się nie stanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I czy taki chudzielce pasuje na siłownię ?? Nie wyśmieją mnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9045 Napisanych postów 112339 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360104
Predzej jakiś fizioterapeuta czy trener na siłowni co konczył studia w tym kierunku, moze masz kogoś ogarniętego, by nie było tak ze traficz na jakiegoś po kursie tygodniowym, co ze sportem nie ma za wiele wspólnego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o poprawki lub porady