SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proźba o pomoc ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 898
Witam ... mam 18 lat, waże 73 kg, mam 181 cm wzrostu i problem z nabraniem masy ... dopiero zaczełem chodzić na siłownie po 8 miesięcznej przerwie, więc zaczynam od poczatku ... wiem że na forum jest wiele postów o odżywianiu i wiele diet , ale ja mam proźbę o ułożenie dla mnie czegoś pod moje warunki i możliwości... od 8 do 15 jestem w szkole a to troche komplikuje mi życie... od 16 do 18 jestem na treningu w poniedziałek, srodę i piątek ... gdyby ktoś zainteresował sie tym i byłby w stanie rozpisac mi jakąs prostą dietę, która nie wymagała by wielkich komplikacji i zawracania głowy w domu to byłbym bardzo wdzieczny .. oczuwiscie chciałbym przytyc... do tego może jakies propozycje odżywek ... no to chyba na tyle... pierwszy raz chce spróbować diety i proszę o coś co mogłoby mi pomóc ... z góry wielkie dzięki ... pozdro ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
poczytaj posty podwieszone i sobie cos uluz sam my sprawdzimy, raczej nikt ci tego nie ulozy bo jak ktso ci układa to pozbawia ciebei całej wiedzy na temat diety, wtedy stosujesz diete o której nei masz pojecia co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
POGRUBIONE POSTY PODWIESZONE I DO DZIEŁA

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 898
Wyliczylem z jednogo posta ze potrzeba mi okolo 3000 kcal.w tym 110 g białka (440 kcal) , 131 g tłuszczu (1179 kcal) i zostało 346 g weglowodanów (1381 kcal) ... mozecie sprawdzic czy to jest dobrze obliczone? bo kolega mi wspomina ze to moze byc za mało kcal ... ma racje?jak oloze jakas diete dam do sprawdzenia ... dzieki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
za mało kcal ?? nie sądze....zmniejsz troche tłuszcz , kosztem węgli

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zapotrzebowanie licz wzorem: waga ciala * 24 * aktywnosc (1-1.5) = zapotrzebowanei +- kalorie w zaleznosci od celu

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

Co do sera dla smaku ? Na noc

WHEY premium