SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdesperowany -prozba o pomoc w diecie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
witam mam 21 lat, wzrost 175 i waze obecnie 78 kg wczesniej wazylem 93 , schudlem poniewasz malo jadlem, jestem z tego zadowolony ale mam wrazenie ze muj metabolizm znacznie zwolnil , od ponad miesiaca chodze na silownie 3 razy w tygodniu(pozatym mam prace siedzaca) teraz nieweim co KONKRETNIE jesc, jak duzo, kiedy,pewnie ktos powie ze sa na ten temat posty i bedzie mnial racje ale ja je przeczytalem i nadal niewiem co robic, juz mnie zaczyna powoli dopadac jakas depresja z tego powodu, wszystko mnie denerwuje i mam ochote zkoczyc z mostu. naprwde a to naprawde prosze o konkretne rady odnosnie tego co zrobic zeby ten zaj... tluszcz spalic a nabierac jakiejs sylwetki. ps. szczeze dziekuje za wszelkie rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Byc moze kiedys byles tu obecny pod innym pseudo i wtedy duzo czytales, ale z takimi danymi: "L. wysłanych artykułów 1 ; L. przecz. artykułów 1" nikt Ci nie odpowie na teoje pytania poniewaz:
A) zciemniasz, ze czytales i mimo to nie wiesz co masz robic
B) nikomu sie nie chce zrobic tego za ciebie, bo ulozenie sobie diety nalezy do ciebie, a tu zostanie ona tylko sprawdzona

Taka moja opinia, pozdrawiam

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
z kad wnioskujesz ze nie czytalem postow ?????????? skoro nie musialem sie na nich udzielac a poza tym poczytalem i dopiero wtedy postanowielem napisac. a po drugie czy ja poprosilem kogos o ustawienie diety ?????? (pytanie rwetoryczne)poprosilem o rady co dla mnie bedzie najlepsze gdysz sam niewiem i niemam doswiatczenia w tym temacie ,a o rade prosze osoby ktore znaja sie na rzeczy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
waga jest w miarę ok.
poskładaj dietę z bilansem na 0 mniej więcej nie uwzględniając wysilku na siłowni. będzie to delikatna redukcja

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Jesli zdanie w ktorym znajduja sie slowa: "co KONKRETNIE jesc, jak duzo, kiedy" to nie prosba o ustalenie diety, to przepraszam bo w takim razie musialem cie zle zrozumiec...

Pozdrawiam

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
luzik Qatro

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Ja zawsze jestem spokojny (i malo kumaty...), no chyba ze jestem zdenerwowany...
Chyba musze zmianic nicka bo jeszcze nigdy nikt go nie napisal poprawnie

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
A tak ogolnie do autora, apropos eliminownia tluszczu, ale nie diety: Lubisz biegac? Bo jesli tak, to proponuje... Ogolnie chwale - dobrze wplywa na samopoczucie, kondycje fizyczna i odpowiednia jego ilosc na zrzucenie kg. Bilans na zero wydaje mi sie ok.
Mozesz tez sprobowac tego co ja (oczywiscie zrobilem to niechcacy), zatrulem sie czyms, glodowalem i wymiotowalem i w ciagu 36h zeszl ze mnie (wedlug mojej cudownej wagi) 2kg... Ale tego sposobu nie polecam

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
dzieki za odpowiedzi :) moze z tym KONKRETNIE to zeczywiscie przesadzilem za co zwracam honor ale naprawde nie chodzilo mi o ulozenie diety.postaram sie to zrobic w najblizszym czasie i dam do oceny. a odnosnie biegania to mam klopot z kostka bo w wakacje zerwalem torebke stwowa i do tej pory mi dokucza ale bieganie zastapie rowerkiem.a adnosnie twojego zatrucia to ja mnialem salmonelle (tak podejrzewal lekarz) i wtedy zeszlo ze mnie gdzies z 5 kg:) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jeśli jeździsz sobie te 4 razy w tyg. np.
to 2 razy jedź długo i spokojnie.
a 2 razy interwałowo (zmienne tempo) i krócej.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Dieta Na Mase

Następny temat

Dużo twarogu (wapnia) a bilans...

WHEY premium