SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o plan HIT

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Czytałem artykuły o HIT i z opinii ludzi stwierdziłem, że jest idealny do moich potrzeb. Mianowicie mam czas by trenować 1 w tygodniu (2 razy od święta). Do tego trenuje dość intensywnie sztuki walki (Muay Thai) 3 razy w tygodniu.

Przeglądałem również przykładowe treningi, wiem na czym polega, ale nie bardzo jestem w stanie znaleźć odpowiedź na pytanie - jakimi kryteriami należy kierować się w doborze i kolejności ćwiczeń. Chciałbym rozwinąć głównie klatkę (w zasadzie całą górę), natomiast nogi wystarczyłoby mi trenować jedynie dla zachowania formy.

O mnie:
21 lat
HIT 1x w tygodniu
Muay Thai 3x w tygodniu
72kg - 178cm wzrostu
srednio doswiadczony - do wrzesnia cwiczylem na silce, potem zrezygnowalem, bo nie dawalem rady z treningami MT, teraz chcialbym wrocic do treningu na silowni
cel - masa i sila
priorytet - klatka

Jeżeli ktoś by mógł mi rozpisać trening to byłbym wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wpisujesz HIT w wyszukiwarke - sfd lub google i zapraszam do lektury, sa tez przykladowe plany treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Niby są, ale jak to się ma do priorytetów? Rozumiem, że skoro moim priorytetem jest klatka to mam ją wrzucić na początek? Robić na klatkę więcej serii (2-3) czy wystarczy w zupełności jedna? Dać więcej ćwiczeń na klatkę (2-3) czy wystarczy jedno? Nogi olać i ćwiczyć na treningach MT, czy też wrzucić coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
priorytety trenujemy mocniej niz inne partie czyli wiecej cwiczen lub serii
nogi radze trenowac. przy treningu calego ciala na jednej sesji trneingowej jest na zasadzie synergizmu "wyrzucane" do krwi wiecej hormonow anabolicznych niz na treningu mniejszych obszarow miesniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Więc że to czy dam więcej ćwiczeń czy więcej serii nie ma większego znaczenia?

A jak z kolejnością? Zaczynać od klatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wiecej serii lepiej niz wiecej cwiczen, przy planach fullbody workout

co do kolejnosci jest specjalny post w tym dziale traktujący o tym problemie ale bardzo skrótowo zaczynamy trening od najwiekszych grup miesniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
przykro mi stary,ale z jednym dniem poswieconym na trening silowy-daleko nie zajedziesz.minimum to dwa,a od swieta trzy!o,tak lepiej.

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1208 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5942
reszte uwag znajdziesz z mojej strony tutaj https://www.sfd.pl/HIT_do_OCENY-t358379-s2.html 

" LIVE AND DIE IN THE SQUAT RACK ! "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-prosze o ocene

Następny temat

mniej tłuszczu - więcej mięcha

WHEY premium