SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w kopalni a treningi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Mi tez bylo ciężko pomimo ze bralem suple sterydy itd dopóki nie dojrzałem psychicznie do faktu ze bez prawdziwej diety nigdy nic nie osiągnę. Wiec przestań sobie wmawiać tak jak ja sobie wmawialem ze to praca to przemiana materi sranie w banie. Granice są w twojej glowie wiec śmigaj do działu odżywianie obliczaj zapotrzebowanie koledzy pomaga ci z ulozeniem prawdziwej diety wbijaj na allegro zamawiaj wagę spozywcza i powodzenia!

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Musisz dopracować wszystkie najważniejsze elementy, dietę, trening także- warto byłoby poznać jak ćwiczysz...i regenerację.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
No czaje czaje mam nadzieje ze dam rade kurde..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
Dam rade pogrubic uda bez przysiadow, chcialbym miec tez wieksz, jedrniejszy tylek. wykroki maszyny na prostowanie nog na dwojki aby nie przysiady hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Pewnie, że da radę - ale trzeba się więcej nad tym napracować po prostu. Na uda wykroki, przysiad bułgarski, suwnica. Na tył uda martwy ciąg, zbieranie grzybków. I do dzieła.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Wspiecia na palce stojąc siedząc na maszynie ze sztangą uginanie nóg leżac z hantlem miedzy stopami syzyfki przysiady ze sztangielkami trzymanymi z przodu na barkach przysiad ze sztangą z przodu do roboty a nie nie dam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Jak ty dajesz rady na tej kopalni jak z tego co piszesz to fizycznie jestes słaby chyba w biurze pracujesz a nie pod ziemią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
nie jestem slaby ziomus :) daje rade i po kopalni chodze na silownie. mam 21lat i 171 wzrostu, bylem u kręgarza masarze itp lasery powiedzial ze do 25roku zycia mozna rosnac ale ja moge miec blokade i wg zreszta rodzice tez sa malego wzrostu.. mowil ze moze mi brakowac hormonu wzorstu i postara sie cos znalezc, stary goscio 62lata bardzo madry. narazie zalezy mi zeby dobic do 174 wiem ze to mozliwe i niechce za bardzo obciazac kregoslupa teraz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Ziomuś 171cm to nie jest mało ile bys chciał moec190? Na kopalni na przodku i tak obciazasz kregosłup. Co na tej siłce cwiczysz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt masa :D

Następny temat

Lewa strona klatki słabsza

WHEY premium