SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt masa :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1763
Tak jak w tytule potrzebuję pomocy dotyczącej masy mięśniowej typu jakie odżywki kupić może jakieś pompery i gainer itp jaki trening robić głównie chciałbym zwiększyć obwody czyli łapa klata i szerokość plecy barki fotki postaram się wstawić jutro nie wiem co jeszcze napisać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
Nie pisz juz nic. Zamiast tego czytaj tematy podwieszone w dziale dla poczatkujacych i tym dotyczacym odzywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1763
Nie jestem początkującym trenuje już około 4 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944


coraz czesciej zaczynam watpic w ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1763
Widzę że na tym forum to już nie ma nawet co pisać o pomoc skoro tu same dzieci i lewaki udające prawdziwych sportowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3228
Trzeba mieć odrobinę w głowie, to się otrzyma pomoc, nie gotowca.
Gainery są uzupełnieniem diety, która to jest odpowiedzialna za "mase" czy rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80905
Z tymi lewakami to mnie zaskoczyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
A co Ty jakiś skinhead, że lewaków wszędzie widzisz??

Osobiście golę łeb na krótko, mam dość konserwatywne poglądy, ale też Ci nie pomogę, bo poziom pytań jest na poziomie sezonowca. Ballomus dał Ci bardzo dobrą radę i jej się trzymaj.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ja też wszedłem tutaj z nadzieją ze komuś pomogę lecz to trudne a wręcz niemożliwe gdy ktoś nie chce pomoc sobie sam... a wystarczyło by wejść w link REGULAMINU DZIAŁU a wtenczas wiadomym bylby choćby tok postępowania na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szaunima


coraz czesciej zaczynam watpic w ten dział


To nie dział jest winien czy do niczego- nie zniechęcaj innych takim ujmowaniem sprawy- niektórzy po prostu nie dorośli do tego działu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase- ocena

Następny temat

Praca w kopalni a treningi

Wiecej