SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w kopalni a treningi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
nie robie teraz przysiadow martwego wiekszosc cwiczen w siedzeniu, musze miec 174 i bede mial. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Ale przysiady nie przeszkadzają w rośnięciu. To jeden z wielu powielanych latami mitów. Niektóre badania wskazują wręcz, że krótkotrwałe - a seria przysiadów taka jest - obciążanie ciała w osi pionowej jest stymulantem wzrostu.

A jak masz w genach zapisane 171 cm - to choćbyś na rzęsach stanął - to będzie 171. a tak robisz lipne treningi i liczysz na cud.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
Rozumiem, ale posluchaj bylem w kilku miejsach, u czlowieka ktory powiedzial ze obciazenia na stojaca spowalniaja to, w takie poduszki sie sciskaja, a rosnie sie do 25roku, niedlugo jade do lekarza ktory zajmuje sie tym, mowila ze musi mnie zbadac bo moze przez stres i wg zmniejszyl sie u mnie chormon wzrostu jezeli to pomoze to dostane go, zalezy mi zeby miec 174, minimim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
W robocie nie dzwigasz? Smiało mozesz robić przysiady ze sztangą nie wpłynie to na twoj wzrost to było by zbyt proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2416
blantek21
Rozumiem, ale posluchaj bylem w kilku miejsach, u czlowieka ktory powiedzial ze obciazenia na stojaca spowalniaja to, w takie poduszki sie sciskaja, a rosnie sie do 25roku, niedlugo jade do lekarza ktory zajmuje sie tym, mowila ze musi mnie zbadac bo moze przez stres i wg zmniejszyl sie u mnie chormon wzrostu jezeli to pomoze to dostane go, zalezy mi zeby miec 174, minimim




Dopóki płacisz będą Ci mówić co tylko sobie zamarzysz - z tym że możesz się ciężko rozczarować...

Zmieniony przez - pablo-ya w dniu 2014-12-12 18:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Tak, właśnie jest jak piszą Ci powyżej- ja też chciałem miec przynajmniej 180 bo niezle się zapowiadalem w pewnej dyscyplinie i na pewnej pozycji a skończyło się na 170 i wobec tego na sporej klapie... jakby było inaczej to bym tu nie pisal, więc jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
No i sam juz nie wiem co mam zrobic :) kurde eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Cieszyć się życiem, trenować i nie zawracać głowy rzeczami, na które nie masz wpływu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44
Moze masz racje, musze sobie ogarnac trening wytrzymalosciowy, wg kurde tyle planow mam ale nie wiem jak je poukladac bo praca szkola na weekendy i nie wiem...
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Projekt masa :D

Następny temat

Lewa strona klatki słabsza

WHEY premium