SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
Witam ! wracam bo baardzo dlugiej przerwie do treningow. Chce zaczac juz od jutra. Kiedys naprawde duzo interesowalem sie treningiami silowymi ale zaprzepascilem to wszystko przez alk,trawke i papierosy. Od dzisiaj rzucam to wszystko i chce w calosci poswiecic sie cwiczenia. Prosze o pomoc jakis zaawansowanych uzytkownikow, od zego zaczac co i jak. nie cwicze na silowni tylko mam w domu lawke plaska/skos gora ,hantle ,gryf , 80kg obciazenia.(24lata ,80 kg wagi)

pierwsze 6tyg chcialem jechac planem :
pn: Klatka - tric ,brzuch
sr:plecy,kaptury-bic
pt:nogi,barki,przedramie
po 3 cwiczenia na partie po 3-4 serie od 6-10 powt (przerwa mdz seriami 1.5-2 min)

po tym tydzien regeneracji i nastepnie plan (2miesiace) :

pn:klatka-barki
sr:nogi-plecy
czw:brzuch ,przedramie
ndz:bic-tric

prosze o pomoc. postaram sie 3mac diety i zachowac suplementacje .pozdrawiam (ps. cz jest dostepny online jakis dzienniczek zapiskow treningowych ?)

Siła ciała, umysłu i Honor.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1724
Proponawałbym na oczątku zrobić sobie FBW, a nie odrazu zabierać sie za tening dzielony, bo stosując przez cebie napisny trening beziesz miał za każdym razem zakwasy i do nieczgo nie dojdziesz proponuje coś takiego:
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

proponuje taki teningo robić trzy razy w tygodniu np Poniedziałek, Środa, piątek, lub Wtorek, Czwartek, Sobota.
Przez pierwszye dwa tygodnie rób po 15 powtórzeć w serii, przez następne dwa tygodnie 10 powtórzeń w serii a w piątym i szóstym tygodniu po 5-9 powt.

"Every man die...
But not every man
really live...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
Tak FBW w tym przypadku bylo by najlepsze ale uloz sobie 2 podobne zestawy i trenuj nimi przemiennie 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
Panowie tylko chcialem napisac ze ja juz kiedys cwiczylem pare lat i nie jestem zupelnie poczatkujacy..w czym przeszkadzaja zakwasy bo nie za bardzo rozumiem ? mialem zakwasy a efekty w przyrostach i tak byly.. poprosil bym moze o jakies inne warianty

Siła ciała, umysłu i Honor.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
juz zdecydowales ?! to po co pytasz..

chlopaki dobrze mowia

ja proponuje 3 dniowy, dwie wersje, na przemian

Zmieniony przez - mrjoker w dniu 2008-08-31 23:24:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
ok..w takim razie zaufam wam i sprobuje tego co tu napisaliscie.Odezwe sie po 6 tygodniach. dzieki i pozdr.

Siła ciała, umysłu i Honor.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
masz jakis zestaw ? juz cos wybrales ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
zrobilem tak jak mi doradziliscie czyli dwa zestawy. na tydzien A i B . Pierwszy taki jak kolego Przemo mi napisal, czyli :

[a]
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

a drugi to :



Nogi: wspiecia z sztanga
Plecy: podciaganie na drazku zza glowy
Klatka: wyciskanie sztangi na plaskiej
Barki: podciagnie sztangi do brody
Biceps: unoszenie na przemian hantli z supinacja (stojac)
Triceps: francuskie lezac

(mam pytanie jeszcze.. a moze zamiast tydzien A i B bedzie lepsze rozwiazenie DZIEN A i B ? czyli w jeden dzien robie zestaw A (np. poniedzialek) a w drugi (np. sroda) zestaw B ? prosze o odpowiedz )pzdr

Zmieniony przez - pyM4SS w dniu 2008-09-03 00:08:08

Siła ciała, umysłu i Honor.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
nie mam teraz zabardzo czasu sie rozpisywac

1 zestaw A
2 zestaw B
3 zestaw A

poza tym te cwiczenia co dobrales .... nogi: wspiecia na palce - no sory

jak juz pisalem nie mam czasu teraz za duzo pisac (moze wieczorem) ale to co widze i mnie dziwi to :
1 - to jest dział "dla zaawansowanych" - czyt. pomyliles dzialy
2 - brakuje Ci podstaw i to konkretnych podstaw( tak mi sie wydaje po tym co pisales)
3 - poczytaj troche tematow podwieszonych i nie podwieszonych na podobne tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1410
1. kiedys juz cwiczylem pare lat wiec dzial dla poczatkujacych mnie nie interesuje
2.jakie inne proponujesz cwiczenie na nogi w domowych warunkach?
3. Co do podstaw to co masz na mysli ?bo wedlug mnie troche jestem jednak w temacie ale liczylem na jakies nowe sugestie z waszej strony

Siła ciała, umysłu i Honor.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZE o 5 DNIOWY PLAN!

Następny temat

triceps+nogi dyskusja

WHEY premium