SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poproszę o Jakieś dobre Przepisy Na Kasze i Ryż....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
nie miewacie jeszcze koszmarow od tego przekletego ryzu?
strasznie duzo szczypania sie z jego przyzadzaniem i wcale nie jest taki bajeczny

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
taa ja tam wole zrobić sobie makaronu i jakieś spaghetti zrobić , do tego wołowinka , jakaś surówa i żyć nie umierać...albo razowiec i takie tam...tymi kaszami i ryżami brązowymi to już żygam Po teningu nigdy bym ryżu brązowego nie tknął, biały lub Paraboiled OKEJ :)

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-01-28 21:28:05

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ja juz w ogole nie jem ryzu, kaszy gryczanej, peczaku itp. razowy tez mi cos ostatnio podpadl. jedyna nadzieja w platkach jeczmiennych, owsianych, pszennych i makaronie.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
wybredni

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
that's the way it is

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2587
Ja dodaje przyprawe curry i wchodzi jak trzeba

Moja aktualna forma -> http://www.sfd.pl/temat274543/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
najtańsze proporcje to woreczek ryżu i jogurt mały zott jogobella
moze i brakuje duzo wartosci odzywczych bez warzyw ale to niemusi być głowny posiłek ja to jem na zagaszenie głodu przed obiadem z 2 godzinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Ryż PREBOILD (ma o niebo leprzy smak niż normalny)+ dwa jajka, na patelni trochę oliwyi:
-smarzymy pociętą paprykę i trochę kukurydzy,
- wrzucamy ryż i dwa jajka. Posypujemy Orygano(wspomaga trawienie), tylko trochę Bazylią (podobne działa jak orygano), można dodać trochę cebuli i czosnku z torebki.
-smarzymy na niezbyt dużym ogniu aż jajka dobrze się usmarzą.
Mięso tez możemy pokroić w kostkę lub w paski i podsmarzyć na drugiej patelni na ulubiony kolor - (kobiety lubią brąz;).
-wsypać do tego usmarzonego ryżu z jajkiem i wymieszać.
Po pierwsze ryż preboild ma leprzy smak, po drugie jak się połączy z jajkiem i przyprawami to jest super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Malina moze chcesz zostać moja kucharką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ok

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50/50

Następny temat

Body mass - małe pytanko

WHEY premium