SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Body mass - małe pytanko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
Witam
Chce przeliczyć zapotrzebowanie na tej stronce http://www.ultimatedietsecrets.com/ch4calcs.html ale nie jestem pewien co wpisac w pole Body Mass Index ! Wie ze wage trzeba przez cos podizelic nie wiem przez co ? Pomóżcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
tam sie nic nie wpisuje tylko wyskakuje ilosc kcal wypelniasz tylko pola waga, wzrost, wiek i zaznaczasz plec i wtedy wyskakuje ci ilosc kacl potrzebna do utrzymania podstawowych funkcji organizmu.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Wpisujesz tylko swoje dane: wagę, wzrost, wiek, płeć i wciskasz "calculate" wówczas podane zostanie Twoje BMI i RMR (spoczynkowe zapotrzebowanie kaloryczne) oraz niżej na ekranie przybliżone wartości kaloryczne dla różnych mnożników aktywności fizycznej.
Wartośc dla mnożnika 1,55 - to liczba zapotrzebowanie kaloryczne dla osoby, która wykazuje lekką aktywnośc fizyczną.
Wartość dla mnożnika 2,4 - to zapotrzebowanie dla profesjonalnego kulturysty, który stosuje ciężki trening fizyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2827
Czyli o wyliczeniu tego wsyzstkeigo mam moje spoczynkowe zapotrzebowanie pomnożyć przez daną wartość współczynnika aktywności dla mnie stosownego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
W dolnej części strony mnożenie zostanie wykonane, Ty tylko musisz znaleźć swój mnożnik (współczynnik aktywności)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poproszę o Jakieś dobre Przepisy Na Kasze i Ryż....

Następny temat

dieta na mase- kto pomoze??

Wiecej