SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki komandosa sprawdź się

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Drążek, mam film, robiłam z podkładem od PK ale podkładu nie słychać przy głośnej muzyce na filmie.



Ciężar to 30 kg, chociaż z wagą 59,9 mogłabym chyba robić z 27,5 kg z tego co kojarzę z tabel WW i wyszłoby więcej.
Nie wiem, jak wyszłoby 2/2 wydaje mi się, że byłaby różnica jednak, bo jak robiłam, to pauza wychodziła mi na dole, tak jak w pompkach i ze sztangą na klacie chwilę można odpocząć.
Ja w każdym razie też się dostosuję do tego co ustalcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Paatik
Matko, ale te dźwięki na filmie u drazekm nic mi nie mówią - nie wiedziałabym kiedy góra kiedy dół.

Ten sygnał dzwonka, ale niema problemu możemy robić pod podkład ok mi w każdym razie on wystarczy z naddatkiem przy 53% wagi ciała.
Dziewczyny jak już Tsu sprawdziła robią na 25 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22066 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627774
Ten podkład od PK co macie na pierwszej stronie to jest przynajmniej dla mnie czytelny. Na razie spróbuję do niego. A teraz idę kombinować drugie źródło dźwięku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu jeżeli uzylabys apki a hit Interval Timer to ustaw 2/2 ale wydaje mi się że podkład od pk wystarczy, Wycwiel jeżeli się zgadzasz na 53% CC dla menów to też będę robił pod podkład z pk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Może być podkład pk mnie zaciekawiła ta moja niemoc przy tym podkładzie z ciężarem( 45,7kg)
Możemy popróbować wykonać 86x z podkładem pk z jak największym obciążeniem się uda i na koniec policzyć jaki to % CC ?

Ale pompki dalej jedziemy jeszcze sporo zostało chyba że drazekm ma już nagrane 86x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
O! I to jest myśl. Możemy faktycznie zostawić podkład PK i próbować zrobić 86p z jak największym obciążeniem i później wyliczyć ile to %cc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Może być podkład pk mnie zaciekawiła ta moja niemoc przy tym podkładzie z ciężarem( 45,7kg)
Możemy popróbować wykonać 86x z podkładem pk z jak największym obciążeniem się uda i na koniec policzyć jaki to % CC ?

Ale pompki dalej jedziemy jeszcze sporo zostało chyba że drazekm ma już nagrane 86x

Może od konca, nie niemam jeszcze nagranych 86 pompek
Co do WW dobry pomysł ale co lecimy tu czy nowy wątek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
O! I to jest myśl. Możemy faktycznie zostawić podkład PK i próbować zrobić 86p z jak największym obciążeniem i później wyliczyć ile to %cc.

To co zaczynasz od 25 kg ?
Jeśli po każdym dojściu do 86 mamy zwiększać ciężar to szykuje nam się wieczny konkurs na bardzo długo tylko kto na końcu zostanie, sam Wycwiel :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-12-27 14:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
drazekm

To co zaczynasz od 25 kg ?
Jeśli po każdym dojściu do 86 mamy zwiększać ciężar to szykuje nam się wieczny konkurs na bardzo długo tylko kto na końcu zostanie, sam Wycwiel :)


Drążek, nikt nie będzie progresował w nieskończoność, nawet Wycwiel podejrzewam..
Ja zacznę od 25kg i zobaczę, czy uda mi się zrobić te 86 powt. Jeśli tak, dołożę najmniejsze krążki, jakie znajdę na siłowni (podejrzewam, że 1,25kg) i znów będę próbować. Jak zobaczę, że mi dużo brakuje, to zostanie 25 kg i wyliczę jaki to % cc, albo będę kombinować, jak dołożyć mniejszą wartość.
Wbrew pozorom w WW tylko na początku szybko się progresjue, później to już mozolna praca i walka o każde powtórzenie.


Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2019-12-27 15:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiadomo że nie w nieskończoność tylko do czasu aż pojawi się zastój chodziło mi raczej o teorię i zasadę jaką przyjęliśmy.
Dobrze było by wyliczać procent w danym dniu z aktualnych danych wagi i ciezaru i tak jak w pompkach pozostaje w rankingu najlepszy wynik.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 2019-2020

Następny temat

Szczypior kulturysta xd

WHEY premium