SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki komandosa sprawdź się

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Postaram się poszukać takiej appki, która liczy w tempie up & down, jak nic nie znajdę i trzeba będzie zachować to tempo, to obawiam się, że dla facetów będzie musiał być większy niż 1/2cc ciężar. Coś koło 90% MC. Na MP było 75 kg i rekord powyżej 86 p. jakby dla Wycwiela przełożyć to na mc to jakieś 90% wychodzi właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mam domsy w klacie po wczorajszym WL ale dzisiaj spróbuje
Waga z rana 69.1 więc ciężar będzie 34,6 kg
Tsu 90% CC to jest za duzo, kiedyś sprawdzaliśmy ciężar ciała w oparciu na rekach przy pompce wynosi między 60-70% i w moim przypadku było to chyba ok 42,5 kg i jeżeli dobrze pamiętam przy normalnym wyciskaniu chyba w 3 minuty bądź 200 sekund bez pauz na dole miałem wynik 80x a pauzy jednak zmęczą
Jak pisałem jestem skłonny obniżyć dziewczynom tylko nie wiem czy na 25 czy 20 kg ?
Ok pozycja może być z nogami na dole będzie to wygodniejsze dla tych co nie robili nigdy w górnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ok, ja dziś spróbuję za 1/2 cc.
Znalazłam coś takiego:
https://www.topendsports.com/testing/metronomes/push-up.htm
Jest też appka: Exerciser Cadence Timer tylko nie podaje komend, ale dźwięki. Można w niej za to ustawić dowolne tempo np: 0201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Paatik
Czyli to by szło na 2 telefony? Jeden gra, drugi nagrywa? To ja już będę miała pod górkę bo chyba nie mam drugiego...

Tak trzeba mieć 2 smartfony lub tablet lub smartfon i kamerkę
Ja użyje tej samej aplikacji co miałem do 5/5 ustawie oba czasy na 2 czyli rzeczywisty będzie sekunda góra i sekunda dół
Przypomnę apka nazywa się
A hit Interval timer
Właśnie teraz idę do piwnicy nakręcić próbę


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-12-27 08:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ok. w tempie z PK z 1/2cc wyszło około 50 powt. Z 25kg w drugiej próbie wyszło 70, więc na świeżo poszłoby więcej. Pauzą wypada na dole, więc dość nietypowo, wolałabym jednak, żeby wypadała na górze, bo w innym wypadku to będzie słabe ćwiczenie pod WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
Ok. w tempie z PK z 1/2cc wyszło około 50 powt. Z 25kg w drugiej próbie wyszło 70, więc na świeżo poszłoby więcej. Pauzą wypada na dole, więc dość nietypowo, wolałabym jednak, żeby wypadała na górze, bo w innym wypadku to będzie słabe ćwiczenie pod WW.

Filmy masz ?, to jaki ciężar miałaś w pierwszej próbie ?
Tsu jak ustawiłem tą apke co pisałem wyżej 2/2 to wyszło takie same tempo jak pk tylko że ilość rund ustawiłem za mało tak że mieliście rację że podkład z pk byłby za krótki



Jeszcze jedno przez tak krótki czas odliczania czasami zanikał mi sygnał dźwiękowy ale robiłem w tym czasie wg wibracji więc jest chyba ok
Mogę się zgodzić na ustalenie ciężaru dla facetów na 53% wagi ciała myślę że z takim ciężarem nie zrobiłbym więcej niż w podkładzie pompek pk

Tsu skoro zrobiłaś 25 kg 70 x to niech taki ciężar pozostanie dla kobiet
No i to nie będzie bój dokładnie pod WW bo my musimy mieć pauzę na dole żeby nie było odbijania od klaty


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-12-27 11:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Mam przygotowaną sztangę 45,7kg już pod nowy sezon WW byłem pewien że w tempie pk zrobie 86x a tu niespodzianka utrzymałem tempo do 60 powt. dalej musiałem własnym kontynuować . Nawet nie zła jazda wyszła = dobre !! Ten ciężar mnie pokonał więc mam wyzwanie
Moja dzisiejsza waga 86,2kg.
Tsu to przytrzymanie przy klacie nam nie zaszkodzi jak będzie 1x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Mam przygotowaną sztangę 45,7kg już pod nowy sezon WW byłem pewien że w tempie pk zrobie 86x a tu niespodzianka utrzymałem tempo do 60 powt. dalej musiałem własnym kontynuować . Nawet nie zła jazda wyszła = dobre !! Ten ciężar mnie pokonał więc mam wyzwanie
Moja dzisiejsza waga 86,2kg.
Tsu to przytrzymanie przy klacie nam nie zaszkodzi jak będzie 1x w tyg.

Ok czyli masz 53% wagi ciała więc mogę się dostosować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 2019-2020

Następny temat

Szczypior kulturysta xd

WHEY premium