SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki i podciągnięcia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Czy po seriach podciągnięć przykładowo 15/20/14/14/20 2 minuty przerwy pomiędzy mogę robić jeszcze pompki na krzesłach np 5 serii po 30.Bo jeżeli ma to np. jakiś zły wpływ na biceps to odpuszczę.Więc jak radzicie ? Jeszcze dodam że podciągnięcia wykonuję nachwytem, więc głównie pracują plecy.

Zmieniony przez - K0f4l w dniu 2012-03-12 17:08:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Nachwyt nie ma nic wspólnego z "główną" pracą pleców. Natomiast poparwne wykonanie tego ćwiczenia już tak . Odośnie pompek , to jest ćwiczenie przeciwstawne do podciągania na drążku . Ogólnie ten "plan" co robisz , jeżeli tak to można nazwać do niczego "spektakularnego" nie prowadzi. Ale odpowieadając na zadane przez Ciebie pytanie : Po seriach podciągania rób oddzilnie serie tych pompek. I nie będzie to miało złego wpływu na Twój Bajceps , o który jak widać bardzo się martwisz i dbasz :D Pozdro

Zmieniony przez - mrocznyy w dniu 2012-03-12 17:16:33

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Podciągam się poprawnie.Co do mojego planu to się nie martw, już go mam.Mam jeszcze jedno pytanie co lepiej robić 100-150 brzuszków dziennie, czy 8 serii po 30-50(30 sek. przerwy pomiędzy seriami) co drugi dzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
planem z podciaganie.pl daleko nie zajedziesz(bo to plan sciagniety stamtąd), pompki nie zaszkodzą a moga pomóc, wpływu na bica miec nie będą bo nie na bicu sie skupiają.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ale wpływ na triceps mogą mieć, a większy triceps to także większa łapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
jeśli by patrzeć przez pryzmat większej łapy to również

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Niby dlaczego daleko nie zajadę ? Wytłumacz mi to.Bo sory ale trenuję już na prawdę długo bo doszedłem do 30 poprawnych podciągnięć nachwytem, i na razie wszystko wskazuję na to że dojdę i do 50.A plecy są już trochę wyrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja nic takiego nie mówiłem, chyba że Kuebloś. Najpierw dojdź do tych 50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
KOf4l-chciałbym zobaczyć te Twoje 30 poprawnych podciągnięć.Wpadnij 5-maja do Pabianic na Puchar Polski w podciąganiu,to się pochwalisz szerszej publiczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
ja również chciałbym zobaczyć te 30 poprawnych zobaczyć...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo-jeśli chodzi o filmy,to Ty też obiecałeś swoje zaliczone w6 - i co??- nie ma...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan początkujących Mawashiego

Następny temat

Poprawa kondycji i wytrzymałości organizmu

WHEY premium