SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam pytanie czy przy robieniu pompek jak jedną dłoń mam niżej niż drugą to nic się nie stanie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2167
47 dni temu dodałeś identyczny temat i już dostałeś w nim odpowiedź. Więc po co tworzysz kolejny taki sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A nie mozesz dać równo?

Jeśli tak naturalnie kładziesz dłonie widocznie masz gdzieś jakieś skrzywieni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Adam56789
47 dni temu dodałeś identyczny temat i już dostałeś w nim odpowiedź. Więc po co tworzysz kolejny taki sam?



Sporo osób ma taki problem, robi coś źle, to wie bardzo dobrze, ale szuka osoby co mu powie że jest wszytsko ok.

Tysiąc osób powie że źle jest, ale wystarczy jedna co powie że jest dobrze i to mu wystarczy.

Zerknałem w temat, się wypowiadał że już stara się robić prostu, a tu znowu tio samo
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daje równo Ale przy robieniu pompek jedną dłoń idzie trochę niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Więc idź do fizjo niech cię oglądnie , może jesteś skrzywiony a może jakes przykurcze , coś z mobilnościa - przez ineternet b tym bardziej bez filmiku nikt nawet nie wie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byłem i nie jestem skrzywiony Ale pytałem się innych I powiedzieli że też tak mają bo ciężko jest idealnie równo ułożyć dłonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem w czym problem jest, jak masz problem to wyczuć, to przyklej sobie taśmę i do tego przyłóż dłonie, ja nie znam nikogo co by miał problem z nierównym ustawieniem dłoni, rozumiem, centymetr w tą czy drugą strone to normalne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie nie mam jakoś mega nie równo tylko jedną dłoń jest o centymetr niżej i się pytałem czy coś się stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak to jest centymetr to sobie takimi sprawami głowy nie zawracaj. Jak to są spore różnice i naturalnie tak dłonie kładziesz to moze oznaczać jakieś skrzywienie i klatka nie będzie równomiernie pracowała



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-01-26 13:38:18

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spore różnice to jakie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplikacja do zapisywania planu treningowego na - iPhona

Następny temat

Proszę o ocenę treningu PULL PUSH LEGS FBW

WHEY premium