SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy. Nie moge przytyc!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45
Witam. Mam problem ktory jest naprawde ciezki do rozwiazania. Mianowicie nie moge przytyc. Jem naprawde duzo ale nie daje to efektow. Pomozcie, doradzcie moze jakas diete albo cos w tym stulu.

Dodam ze mam 18 lat i waze 60kb i mam 182cm wzrostu.
Mam w domu mala silownie:
sztanga- 40kg
mniejsza sztanga - 15kg
sztangielki - 20kg , 15kg, 5 kg, 4kg

Chcialem kupic sobie mega masa bo jest to niby bardzo skuteczne ale najpierw chce uslyszec wasze rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj!
Ja bym zaczął od poczytania podwieszonych postów w tym dziale
Pozdro
Dareckyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Wszyscy piszą, że jedzą bardzo dużo! W rzeczywistości często jest inaczej. Tylko im się wydaje. Druga sprawa. Nie liczy się ile, tylko co!

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj link mizej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może być odpowiedz na Twoje pytanie https://www.sfd.pl/temat160535/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45
Bardzo fajne, diety czytalem tez sa ok ale ja mam maly problem. Chodze do szkoly, zazwyczaj mam na 7.30 lekcje ale bywa tez ze mam na po poludniu lekcje i nie jestem w stanie zjadac posilkow punktulanie, zwlaszcza obiadow i drugiego sniadania. Moze doradzicie cos w tej sprawie. Aha i jeszcze jedno czytalem ze sa tez odzywki ktore wspomagaja przyrost masy np. gainer, kreatyna itp. Doradzcie co kupic i czy mam wogole chodzic na silownie i bawic sie tym ciezarkami czy poprostu to olac. Przypominam ze chodzi mi o to ze niechce wygladac jak strach na wroble.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
zabieraj do szkoly pojemniki plastikowe w ktorych bedziesz mial jedzenie i wcinaj na przerwach. Mozesz rowniez zakupic gainera i pic sobie go w szkole. Zacznij sotsowac diete masowa i po jakims tygodniu wroc na silownie i cwicz treningiem na mase (HST albo dzielony) dokup jeszcze bialko na noc i bedziesz rosl. Nie ma bata zeby bylo inaczej

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
>Bardzo fajne, diety czytalem tez sa ok ale ja mam maly problem. Chodze >do szkoly, zazwyczaj mam na 7.30 lekcje ale bywa tez ze mam na po >poludniu lekcje i nie jestem w stanie zjadac posilkow punktulanie, >zwlaszcza obiadow i drugiego sniadania.

Bierz pojemniki z żarciem ,kup gainera i weź go ze sobą w shejkerze albo zabieraj dużo kanapek do szkoły (np z szynką z indyka) !

>Aha i jeszcze jedno czytalem ze sa tez odzywki ktore wspomagaja przyrost >masy np. gainer, kreatyna itp.

Jesli masz kase to kup sobie gainera ale pamietaj o tym ze on jest tylko uzupelnieniem diety. Kreatyne narazie sobie daruj !

>Doradzcie co kupic i czy mam wogole chodzic na silownie i bawic sie tym >ciezarkami czy poprostu to olac. Przypominam ze chodzi mi o to ze >niechce wygladac jak strach na wroble.

Jeśli będziesz przestrzegał diety ćwiczył dobrym programem to nie ma takiego bata żebyś nie przytył ! Jak ktoś nie może nabrać wagi to znaczy że popełnia gdzieś błąd alo jest genetycznym wybrykiem natury ! Więc weź no się wreszcie za siebie przeczytaj najważniejsze posty w dziale trening i odżywianie a nie użalaj się nad tym że nie możesz nabrać masy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45
Wszystko ladnie tylko pojemniczki z jedzeniem nie bardzo przejda u mnie w szkole ( bylby opciach). Mam prosbe czy moze ktos ulozyc dla mnie diete?
Co to jest to bialko? Mysle ze na silownie narazie nie bede chodzic, poczekam az troche przytyje bo chodzi mi glownie o mase ciala a nie masie miesniowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idz w szkole na obiady na stołówce, w domu jedz sniadanie po szkole posiłek, przed treningiem posiłek i po treningu posiłek tylko nie po 2 kanapki tylko np. 100g makaronu + pół kostki sera białego z dzemem itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Przeciez napisal, ze sie boi chodzic na silownie. (opciach)

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZYTYC

Następny temat

Dietka wysokotłuszczowa("optymalna")

Wiecej