SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w przybraniu wagi...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Śniadanie: 4 kanapki chleba ciemnego z pasztetem śliwkowym i do tego papryczka.

2 śniadanie: jabłko, banan i jogurt truskawkowy.

Obiad: 2 krokiety z kapustką w środku i kukurydzą.

Przed treningiem: jogurt, banan i 3 ciasteczka dietetyczne

Po treningu: jabłko, 2 kanapki z psztecikiem wieprzowym

I na kolacje został mi jeszcze serek wiejski.

Czyli w moim przypadku gainer odpada?? Trochę drogo to wyjdzie jak bym go kupił z kreatyną. A coś polecasz do kreatyny albo zamiast kreatyny?? Może HMB??

PS.
Ostatnio brałem taki zestawik http://www.allegro.pl/item879297778_trec_creatine_400_gram_dextrose_500_gram.html i powiem, że nawet niezły



Zmieniony przez - psk100 w dniu 2010-02-05 21:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
Bede szczery - tragedia. Nic dziwnego ze nie masz efektow. Przez cały dzień zjadasz tyle białka ile ja w jednym posilku. Jedyne dobre z tego co jesz to ciemny chleb i serek wiejski, reszta gowno. Jak nie zmienisz tego na przyzwoite rzeczy w odpowiedniej ilosci bedziesz wazyl 70kg do konca zycia. jogurt i owoc to nie jest posilek. torba ryzu i 150g piersi z kurczaka i oliwa z oliwek to jest posilek.

W twojej sytuacji zrezygnowałbym z wszelkich suplementow a całą kase przeznaczył na jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Ale to dzisiaj tylko taki obiad. Przeważnie jem ryż i kurczaka do tego jakaś surówka albo ryby z ryżem i surówką. Zamiast surówek jem też ważywa na parze (wczoraj jadłem). Jem też tuńczyka na kolacje. Wszystko zależy od dnia dzisiaj akurat tak wypadło.

Zmieniony przez - psk100 w dniu 2010-02-05 21:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
obiad to tylko jeden posilek, a pozostale 5? kanapka z pasztetem? Może icwiczysz 3 lata ale nie masz pojecia o podstawach. Poczytaj podwieszone posty w dziale odzywianie, uloz sobie diete na 5 posilkow (nie potzrebujesz wiecej, malo wazysz) zawierajaca odpowiednie produkty i wtedy mozemy wrocic do rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Dzięki za szczerość. Na wolnym czasie siądę i jeszcze raz przestudiuję dział odżywiania i napiszę tutaj. Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

PS.

Czyli odżywki sobie odpuścić?? Może jednak kreatyna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
zasada jest taka: najpierw micha potem suple. dopiero jak masz diete tip top suplementy daja efekt, inaczej to kasa wyrzucona w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Witam ponownie,

Zacząłem bardziej zdyscyplinowaną dietkę, którą dzisiaj jeszcze zamieszczę do oceny wraz z planem treningowym.

Zanim jednak pojawią się w/w rzeczy to mam pytanie co do odżywek, które jednak zakupię. Rozmawiałem dzisiaj z kolegą na siłce i doradził mi (sam brał) Nitro+CM3. Co wy na to?? Chyba, że macie coś lepszego do zaproponowania.

Czekam na Wasze odp.

Pozdr

Zmieniony przez - psk100 w dniu 2010-02-08 19:53:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 156
Poniżej znajduje się trening na masę do oceny. W każdym ćwiczeniu wykonuję 12-16 serii i od 6 do 12 powtórzeń w zależności od ciężaru i ćwiczenia.
Inaczej mają się powtórzenia w przypadku mięśni brzucha, gdzie wykonuję ich więcej.

1. PONIEDZIAŁEK:
a) klatka:
- WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ (4 serie)
- WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ GŁOWĄ W GÓRĘ (4)
- WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ GŁOWĄ W DÓŁ (4)
- ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ (3)
- PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ (3-4)

b) biceps:
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU” PODCHWYTEM (4)
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA) (4)
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM NA „MODLITEWNIKU” (4)

2. ŚRODA:
a) plecy:
- ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) DO KARKU (4)
- ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) DO KLATKI (4)
- PRZYCIĄGANIE RĄCZKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM (4)
- UNOSZENIE TUŁOWIA Z CIĘŻAREM W RĘKU (4)
b) triceps:
- WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE (4)
- WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU (4)
- WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGIELKI W SIADZIE OBURĄCZ (4)
- PROSTOWANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA (4)

W tricepsie jedno ćwiczenie zamierzam usunąć tylko nie wiem które. Jakie waszym zdaniem daje najmniejsze efekty spośród tych 4?? Albo zostawić wszystkie i 2 ostatnie wykonać po 3 serie??

3. PIĄTEK:
a) kaptury:
- WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” ZE SZTANGĄ Z PRZODU (4)
- WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” ZE SZTANGĄ Z TYŁU (4)
- WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” ZE SZTANGIELKAMI PO BOKACH (4)
b) barki:
- WYCISKANIE SZTANGIELEK (4)
- UNOSZENIE RAMION W PRZÓD ZE SZTANGIELKAMI (4)
- PODCIĄGANIE SZTANGI WZDŁUŻ TUŁOWIA (4)
c) przedramiona:
- UGINANIE NADGARSTKÓW ZE SZTANGĄ PODCHWYTEM W SIADZIE (5)
- UGINANIE NADGARSTKÓW Z DRĄŻKIEM ŁAMANYM LUB SZTANGIELKĄ NACHWYTEM W SIADZIE (5)

Nie uwzględniłem brzucha i nóg, ponieważ robię na każdym treningu. Brzuch bo zamierzam mieć mocne mięśnie i nie dopuścić do przyrostu tłuszczyku, a nogi, bo jestem po operacji kolana i muszę odbudowywać mięśnie.

Czekam na ocenę i poprawki. Ewentualnie mogę zamienić ćwiczenie na jakieś inne jeżeli daje lepsze efekty.

Zmieniony przez - psk100 w dniu 2010-02-08 21:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Przeladowany ten plan. Za duzo cwiczen, za duzo serii.

Na klatke zmniejsz do 12 serii, biceps i triceps 8-9, barki 10-12, nogi 14-16, lydki 7-8, najszersze 8-12, prostowniki 4, kaptury 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
Ogolnie chciałbym zaproponować ci troche lepszy podzial ( z mojego punktu widzenia) na grupy miesniowe:
klatka +biceps
plecy +kapturyy
barki + triceps
przedramiona olej bo przeciez cwiczysz je w kazdej serii gdzie trzymasz cos w reku, tyle starczy

no i wez sobie do serca to co napisał Ballomus - zmniejsz do odpowiedniej ilosci serie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy...!!!

Następny temat

Wielki problem z klatką piersiową

WHEY premium