SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w masowaniu !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Witam, odwiedzam was juz od dawna ale teraz musze wkoncu cos napisac. Wiem, ze moglem to znales gdzies w necie ale juz tyle szukalem tyle czytalem, ze nie wiem juz nic. Chcialbym zebyscie mi pomogli w ulozeniu planu treningowego na mase.

Czytalem ze dobrym sposobem jest sa podstawowe cwiczenia jak wyciskanie, czy uginanie ramion po 2-3 serie po 10-12 pow. z jak najwieszkym obciazeniem. Czy dobrze rozumuje?

Jesli tak to prosze o pomoc w ulozeniu planu treningowego, najwazniejsze jest dla mnie jakie cwiczenia wykonywac i ile. Najbardziej odpowiadalo by mi trenowanie 2 razy w tyg. (wtorek i piatek) poniewaz mam inne zajecia.

Myslalem ze np. Wtorek (barki+tric), Piatek (klatka+bic) i nie wiem gdzie wcisnac plecy. Narazie nogi odkladam na drugi plan.

Wiec prosil bym o jakies propozycjie co, jak i ile. Ja teraz sie wezme za ulozenie planu i go tu wkleje i bedzie mozna go ocenic. Z gory dzieki i beda SOG-i.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
No ja tam nie wiem.
Nie jestem adwokatem kompleksów sztangowych ale to że nie wspomniał o masie nie znaczy że masa nie poszła.
Podejrzewam że była, bo gdyby jedynym efektem kompleksów był spektakularny wzrost siły dwójek, to by się Kruszek nie wygłupiał z pisaniem o nich na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Wiem, wiem. Siedze tam od paru dni tylko nie moge wybrac najlepszych cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Oprzyj trening na ćwiczeniach wielostawowych na wolnych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Rozumiem, cwicze srednimi ciezarami tak, a co rozumiec przez "ćwiczeniach wielostawowych"? Troszke juz cwicze ale nigdy nie mialem stycznosci z profesjonalnymi stwierdzeniami takie jak to. Moglbys przekazac to jasniej. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Są to ćwiczenia przy użyciu sztangi i sztangielek. Wielostawowe, bo anagżują wiele parti mięśniowych do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Aha rozumiem. Czyli np. laweczka, martwy ciag itp. Jutro powinnienem wkleic swoj plan i jakbys mogl to bys go sprawdzil i powiedzial co o nim myslisz. I w razie jakis usterek poprawil tak zeby byl ok i w 100% przynoszocy efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Złota siódemka ćw. złożonych to przysiad, martwy ciąg, wiosłowanie, wyciskanie leżąc, wyciskanie stojąc, uginanie ramion ze sztangą i wyciskanie francuskie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Co Wy na to:

WTOREK:(Barki+Tric)
Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 12/10/8
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 12/10/8
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 12/10/8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 12/10/8
Tric:
Wyciskanie „Francuskie” Hantli w siadzie 12/10/8
Wyciskanie „Francuskie” Hantli w lezeniu 12/10/8
Pompki na poreczach 12/10/8

PIATEK:(Klata+Bic)
Klatka:
Wyciskanie sztanki na lawce poziomej 12/10/8
Wyciskanie sztanki na lawce skosnej glowa w gore 12/10/8
Rozpietki z hantlami na lawce lezac 12/10/8
Bic:
Uginanie ramion ze sztanga stojac podchwytem 12/10/8
Uginanie ramion ze hantlami stojac (Uchwyt „Młotkowy”) 12/10/8
Uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 12/10/8

Ja mysle o takim czyms, a Wy? Moga byc cwiczenia, ilosc serii i powtorzen? Przypominam ze to ma isc na mase. Tylko jest jeden problem, nie wiem gdzie zbytnio wcisnac plecy i przedramie. Przedramie moge robic w domu ale plecy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Ja na Twoim miejscu, jeśli "inne zajęcia" całkowicie uniemożliwiają częstszy trening, robiłbym full body workout na bazie w/w siódemki.
Samą siódemkę albo z dodatkowymi ćw.
Albo coś a'la kompleksy od Kruszka http://*******/dwgb 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Tylko widzisz jestem ciekaw czy przyrost masy bedzoe duzy. Tam Autor posta napisal ze tylko 2gl uda przyrosl mu a w reszcze malo. A jesli bym mogl chodzic na trening jeszcze w srode, co wy na to?? Moze wtedy wcisnac plecy i przedramie? Co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak trenować?

Następny temat

Co trzeba do 6 weidera?

WHEY premium