SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze monohydratu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
Witam. Mam 18 lat i cwicze 8miesiecy. Chcialbym dolozyc coś do masy =] Wybor padl na monohydrat. W gre wchodzi tylko firma TREC. Mam diete.
Zakres cenowy to max 70zł. Mogę dolozyc z 20zł ale jesli tylko jest sens, bo wyrzucac pieniedzy w bloto nie mam zamiaru.
Co do takiego monohydratu nalezy dolozyc? pozdrawiam

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24185 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402677
kaczub
Wincol ty sie nie wypowiadaj moze lepiej ... Fakt na mase jest dieta ale na pewno lepiej uzupełnisz ja węglowodanami złozonymi jak kreatyna ...


Twoje "rady" za to duzo wnosza do tematu...
autor pytał o kreatyne a nie o gainera czy co tam jeszcze innego... pisał ze dobrze sie odzywia wiec pozostaje uwierzyc mu na słowo.
jezeli kreta jest dla Ciebie na "jakas tam pompke" to Ty sobie w takim celu jej uzywaj...
to nie odzywki sa na mase a odpowiednie odzywianie ewentualnie nimi uzupełnione
i to wylada tak ze dieta + ewentualnie odzywka a nie ze do gainera dodajemy diete jak napisałes gainer + dieta bo to zasadnicza roznica....

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-04-02 18:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
nic nie trzeba dokladac.
https://sklep.sfd.pl/Trec_Creatine_100-opis569.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a na masę jest dieta .

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
dzieki za mega szybka odpowiedz =] Jem bardzo solidnie i co najwazniejsze- z głową :D

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
a dlaczego trec a nie inne firmy??

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
trec dlatego ze mam to u siebie w miescie i znajomy jest bardzo zadowolony z tej firmy. A ten monohydrat w proszku chyba za dobry smakowo nie jest co ? moze bym wzial cos w kapsach :D

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1004
FA Xtreme Creatine Monohydrate polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 652 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6739
Mysle ze wzialbym cos w tabsach- trec micronized 200mesh 400kapsow-59zl . Posiadam rowniez MaxCarb-a tez z treca, mozna laczyc?:D

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28746
można

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Łyżeczka i zapijasz i po problemie A i zawsze zaoszczędzisz pare złotych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo-XR czy działa?

Następny temat

Kreatyna - "zaniżenie" dawki

WHEY premium