SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy suplach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18291
Mam pytanko czy moge dożucic białko do diety na redukcje ,aby
uzupełnic po treningu
Chce kupic także:
*jakies BCAA prawdopodobnie Activlaba
*Universal Animal Cuts
*napuj izotoniczny HOT w czasie treningu

Proszę o pomoc ponieważ w dziale odżywianie zaproponowali mi bezpośrednio po treningu zażywac odżywkę białkowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bialko sie bierze wedlug brakow w diecie+ po treningu mozna łyknąć.
bcaa okołotreningowo: 1g/10kg przed aero. jesli nie robisz aero/hitt- daj przed silowym
ten izotonik bym wywaliła z miejsca. na co ci on na redukcji?
jesli juz chcesz cos poza wodą popijać w trakcie treningu- polecam 3R Xtreme (bardzo dobry zarowno po, w trakcie jak i przed treningiem. sama uzywam- i nie zawiera zadnych cukrów)
spalacz zacznij tak jak masz w dawkowaniu. z czasem mozesz zwiększyc, bo przy tych lajtowych jest to nawet wskazane


Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2011-06-07 16:01:51

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ok, może być .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
dymatize elite whey protein lub SFD protein plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
a ja polecam vpx - syngex - swietne bialko za rozsadna cene
zamiast animal cutsa kup sobie man scorch, albo cos tanszego typy dymatize dybaburn.
cuts jest slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tylko syngex ma malo bialka na 100g...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
20 gram to nie tak mało, mi pasuje, ja uzupełniam dietę w niedobór białka, a nie na nim bazuje :) różnica miedzy 20, a 24-5 gramy białka to dla mnie nie różnica ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tylko przelicz ile to wychodzi na 100g, okolo 67%, jak dla mnie blado
fakt smakowo w tym momencie bije inne na glowe, bo wlasnie spowodowane jest to mala iloscia bialka chocby

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Econo jest ok, tylko 'mączny' posmak mnie lekko denerwuje .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy zestaw na masę

Następny temat

NANO VAPOR HARDCORE PRO SERIES PYTANIE

WHEY premium