SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy redukcji

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Wielkie dzięki za odpowiedź :) jeszcze kilka pytanek ;) jak dokładnie wykonywać ten triset ? Jedno ćwiczenie po drugim bez przerwy i tak trzy razy ? Mogę francuz wykonywać zamiennie z jakimś ćwiczeniem izolowanym ? I czy na biceps mogę też robić uginanie zamiennie z młotkami ? Bo w tym treningu co teraz kończę nie miałem młotków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do triseta wydaje mi sie ze Odin mial na mysli wykonywanie cwiczen jednego po drugim.Co do bicepsa mozesz tez zamieniac na modlitewnik np,lub uginanie zamiennie z mlotkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
no właśnie teraz miałem uginanie stojąc i uginanie na modlitewniku to chciałbym teraz robić coś innego i na trica teraz miałem francuza i nie wiem czy może nie lepiej dać coś innego ? Fajnie jakbyś Odin dokładniej opisał triset :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
to mój trening co robiłem teraz na masie


Pon
klatka, tric,przod i bok barkow

-Pompki na poręczach 5s 8-6p
-Skos góra 4s 10-8
-rozpiętki 3s 15-12

-wyciskanie z przed klatki 3s 10-8
-unoszenie sztangielek na boki 3s 15-12

-wyciskanie francuskie do czoła 4s 6-10
-ściąganie drążka wyciągu górnego 4s 10-12


Środa
plecy,biceps, tyl barkow

-martwy ciąg 4s 8-6
-podciąganie na drążku 4s
-wiosłowanie sztangą 4s 10
-szrugsy 3s 15-10

-unoszenie w opadzie lub face pull 3s

-Uginanie ramion ze sztanga 4s 10-8
-Modlitewnik 3s

Piątek
nogi, przedramie

-przysiady 4s 8-6
-przysiady wykroczne 4s 10-8
-Uginanie 4s 15-12
-wspięcia na place stojąc 3s 15-10
-wspięcia siedząc 3s 30-15


-uginanie nadgarstków podchwyt 2
-uginanie nadgarstków nachwyt 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tylko ze plan na mase,a plan na redukcje to cos innego hehe.Na masie robisz jak najwiecej cwiczen na wolnych ciezarach,hantle +sztanga,a na redukcji najwiecej na maszynach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
no dobra, ale w tym co dał Odin nie ma żadnego ćwiczenia na maszynie ;) Odin odpisz, jak możesz na poprzednie pytania :) aha no i co do cardio to zamierzam po treningu siłowym na jakiś rowerek albo bieżnie wskoczyć choć biegać nieprzepadam ;) i raz w tygodniu jeszcze basen :)

Zmieniony przez - bartek5 w dniu 2010-10-17 22:05:57

Zmieniony przez - bartek5 w dniu 2010-10-17 22:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plan mozna zmieniac co jakis czas pamietaj,i wtedy mozesz dodac cwiczenia na maszynach,np wyciskanie na barki na maszynie,lub rozpietki na maszynie itp itd.Duzo tego jest.Jak nie lubisz biegac,to dawaj na rowerek.45minut i jedziesz z koksem ;)wiec na luzno,co do basenu to dobra sprawa.Na basenie poplywasz sobie kolo godziny i jest gites majonez ;)
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Triset, czyli: robisz jedną serię unoszenia w bok, bez przerwy potem robisz 1 serię unoszenia w opadzie i znowy bez przerwy robisz 1 serię unoszenia w przód. Dopiero teraz przerwa 1-2min i od nowa.

Tak, dodaj młotki, z 2 serie.

Na trica zatem daj dipsy. Do fbw idealne.

Przy takim stażu nie trzeba bawić się w maszyny. Właśnie, że na odwrót - same wolne cieżary, trochę izolacji. Na maszyny można się przerzucić gdy schodzimy strasznie nisko z bf, żeby jakość umięśnienia poprawić też.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra,dzieki za sprostowanie Odin ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2503
Dzięki wielkie za pomoc :) w razie pytań będę jeszcze pisał bo w tym dziale treca widzę najsensowniejszą pomoc można dostać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multipack Inne tabletki?

Następny temat

Plan treningowy prosze o pomoc :)

WHEY premium