SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc Boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1503
Ostatnio wziołem się za siebie i zaczynam ćwiczyć na siłce i biegam trochę tak sobie myśle czy by jakiegoś treningu bokserskiego nie dożucić. Dysponuje tylko workiem ale na boksie się wogulę nie znam. Przydała by się jakaś pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45871
odpuść sobie worek jak nie masz żadnego o tym pojęcia.więcej szkód niż pożytku tylko wyjdzie z tegp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na górze... polecam klub bokserski jeśli interesujesz się boksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1503
mi bardziej chodzi nie o zostaniu bokserem tylko poćwiczyć kondycje i siłę ciosu jak by ktoś mnie na ulicy zaczepił
-chodzi a takie porady np. Jakieś serie po ileś ciosów.

p.s. W mojej okolicy nie ma klubów bokserskich i nie maił bym nawet czasu by na nią chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
jak boks to tylko w klubie, odpusc worek zrobisz sobie tylko;) zajmij sie powqaznie pakowaniem bo jak biegasz i trenujesz na siłce to powinninen byc zmeczony,

siłowani jako dodatek do boksu ok
siłka i od czasu do czasu boks w klubie tez ok
ale sam nic nie trenuj na worku;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
boks tylko w klubie gwarantuje ze po treningu bedziesz zmeczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
tu nie codzi o zmecznie bo porzadnie wytrenowany zawodnik nie koneiczie mus czuc sie zmecozny, bo to zalezy od wielu czynników, jak diete, aktualne zregenerowanie zawodnika, pora treningu itp, ale bicie w worek nie ma sensu co najwyzej mozesz zrobic to sboie krzywde w postacji kontuzji czy złych nawyków

jak juz pakujesz to pakuj(ale sie przykłądaj i pamitaj o diecie) ;) trening jakiego kolwiek sportu walki tylko w klubie pod okiem trenera

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1287
Przychylam się do zdania przedmówców. Początkującego trener musi nauczyć postawy bokserskiej, poruszania się i techniki wyprowadzania ciosów i kombinacje. Dopiero tak wykształcony zawodnik może później trenować sobie dalej sam coś na worku. Inaczej będzie to farsa i ewentualnie złudne poczucie jakichś umiejętności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wal z liścia w worek

Zmieniony przez - MMA w dniu 2012-11-27 09:13:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
nie da rady cwiczcy serii na worku bez treningu pod fachowym okiem - walenie w worek nie mozna nazwac boksem ale mozesz sobie powalic

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Powalić zawsze można
PS. Tylko nie zakładaj za chwilę tematu o nazwie "Problemy z nadgarstkiem" itp.

yyy... coś tam.. :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy{Ttoomek}

Następny temat

Suple a treningi SW.

WHEY premium