SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie przytyć!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
Mam 16 lat, 183cm wzrostu, waże 55 kg. Podajcie mi jakąś diete i ćwiczenia do robienia w domu. Prosze też o cwiczenia na rozwoj przedramion i nadgarstkow gdyz to moj najwiekszy problem. Nie podawajcie odnośników na inne strony. Jestem biedny wiec prosze o "tanie" odpowiedzi.

Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
https://www.sfd.pl/temat173140/

Wysil sie troche ,jak sie teraz naucysz co i jak potem sam bedziesz sobie diety układał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
j.w wiedza to podstawa do sukcesu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
hmmm nadgarstkow raczej niepogrubisz chyba ze zalejesz tluszczykiem ;) cwiczenia na przedramiona znajdziesz w dziale trening. Uzyj wyszukiwarki i czytaj posty podwieszone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no własnie nadgarstki pogrubi ćwicząć razem z przedramieniem ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Rób trening domatora -----> http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm  zrob sobie najlepiej z tych ćwiczeń co tam są ,jakiś plan... i podstosuj się do niego.
I oczywiście dietaaaa na mase , bo bez diety nie zaczynaj pompek bo nie opłaca się.Ponad pół roku na tych jechałem i efekty są i to nawet bardzo duże, trzeba być cierpliwym i jeszcze raz DIETA !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
outsidee poradz mi jakas dobra diete swoja lub innych. innych tez o to prosze i nie odsylajcie mnie z dieta do innych stron

Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
ulozyc a stosowac to dwie rozne sprawy PAMIETAJ o tym :O)

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
posty podwieszone , tam wszystko znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
kazdy idzie na łatwizne chce gotowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33773
zagladales wogle na strone ktora ci podal dj_smalec? <https://www.sfd.pl/temat173140/>

Wszystko masz wytlumaczone na "chlopski rozum". Cudza dieta niejest ci potrzebna bo ten ktos moze prowadzic inny tryb zycia, jego cialo moze inaczej reagowac na okreslone ilosci makroskladnikow czy tez poprostu moze lubic cos czego ty poprostu nieznosisz <np tunczyk> Co wiecej na koncu tego linku masz odnosnik to arkusza exel ktory jeszcze bardziej ci wszystko ulatwi. Wystarczy ze poswiecisz pol .... gora godzinke cos sklecisz i dasz tu na forum do oceny oraz ewentualnej poprawy. Jak sam cos zrobisz i poszukasz to predzej sie nauczysz Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja pytania

Następny temat

Metabolizm

WHEY premium