SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mogę przytyć? Pomóżcie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witajcie, nazywam się Bartek, mam 14 lat. Mam 170 cm wzrostu i ważę 40kg. To nie jest żart. Bardzo się tym przejmuję ponieważ dosłownie jestem skóra i kości same. Mam do Was prośbę, ułóżcie mi dietę po której mogę przytyć. Muszę dodać, że jem już dosyć dużo a mimo to nie tyję. Nie wiem czy mam za szybką przemianę materii czy coś jest ze mną nie tak. Dodam także, że mam lejkowatą klatkę piersiową i większość czasu spędzam przy komputerze, oczywiście wychodzę na dwór, ale jednak więcej czasu poświęcam na komputer. Proszę pomóżcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
W tym wieku nie jest to jakieś nienormalne jeszcze zwłaszcza jak przypada teraz skok wzrostowy, ale jeśli to problemyz psychą oczywiście że tak.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
kazdy pisze, że je duzo a pozniej okazuje sie ze na sniadanie parowki i chleb z szynka, obiad mamy, na kolacje kanapki z szynka

czytaj 10 wskazówek zywieniowych i nic nie licz tylko jedz i odejdz od kompa pograc w pilke, pojezdzic na rowerze, jakikolwiek sport

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2011-03-04 19:24:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
Ogranicz siedzenie przy kompie :) , zacznij trenować jakiś sport :) i ogólnie dużo jedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zaczniesz dojrzewać znaczy przyjdzie faza nabierania masy bedzie lepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184
Po twoim opisie wnioskuje ze jestes bardzo potrzebujacy.Zacznij jesc posilki ziarniste np.owsianke czy ryz oraz warzywa.Zacznij tez powoli cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
JĘSLI jest w fazie wzrostu w górę to chwilkę musi poczekać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Właśnie nie mogę poczekać bo w czerwcu mam operację na tą klatkę piersiową (lejkowatą) i lekarz powiedział mi że do czasu tej operacji MUSZĘ przytyć. Ćwiczę, rozwijam tą klatkę piersiową żeby do operacji nabrała mięśni ( to też było zaleceniem lekarza ). Klatka mięśnie ma tylko jest problem z wagą.
@edit
Rodzice mówili mi też, że zwykłe posiłki nie wystarczą, mówili że muszę jeść mniej a częściej i dzięki temu przytyję, czy mają rację?
@edit
Powiem jeszcze że w ciągu wakacji urosłem 12cm



Zmieniony przez - barti001 w dniu 2011-03-05 08:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wpisz 10 wskazówek żywieniowych. Po częście mają rację ale muesisz jeść pordukty wartościowe i nieprzetworzone. Dostarczyć wiecej kcal niż potrzebuje twój organizm.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
j/w
ale skorzystaj też z pomocy rożnych programików lub poprostu wzorów, ktore znajdziesz na forum, na obliczenie ile potrzebujesz kcal dziennie i bd wiedział ile więcej wartościowych rzeczy musisz jeść.

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
W wieku 14 lat nie jest to najlepsze żeby nie popaśc w paranoje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3306
sorry, zamyslilem sie i zapomnialem ze ma 14 lat..

jednak moim zdaniem czeka cie wizyta u lekarza, ktory wypisze ci skierowanie na badania. bo twoja waga naprawde daje wiele do myslenia. najpierw lekarz a pozniej dieta na forum.

...ja idę lekkim łukiem ale trzymam się logiki...!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w sprawie odchudzania

Następny temat

Młody Dąży Do Celu Wspomóżcie

WHEY premium