SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, nie mogę przytyć :( HELP!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Witam. Mam 19 lat, ważę 57kg przy wzroście 182cm. To spora niedowaga :( Uprawiam akrobatykę do tego. Wiem, że mam strasznie szybką przemianę materii, zjem coś, jestem najedzony, a po niecałej godzinie znowu chce mi się jeść, czuje, że jestem głodny. Nie zawsze mam wspaniały apetyt na jedzenie, ale najczęściej mam. Posiłki jem o różnych godzinach i to przeważnie takie bezwartościowe jak np. parę kanapek z wędliną, zupka chińska. Z 3 razy w tygodniu zdarzy się, że zjem porządny obiad, jak ziemniaki z jakimś mięsem. Najczęściej to zupy. Mam tak, ponieważ moja mama, z którą tylko mieszkasz, przez cały dzień jest w pracy, ja po szkole, nie chce mi się robić obiadu. Ale nawet jakbym miał to wiem, że dużo to nie da. Dawniej miałem mały staż na siłowni, ale nie widziałem efektów, ponieważ chodziłem z przerwami, bo nie miałem kasy na karnet. I do tego jeszcze dieta, za dużo mnie to kosztowało. Chciałbym jakoś to udomowić. Proszę was, abyście dali mi rady, może nawet ułożyli dietę odpowiednią, jak jeść, o jakich godzinach i co. Z tym wyliczaniem zapotrzebowania, nie za dobrze mi wychodzi. Ale nawet jakbym ułożył sobie taką dietę, to czy mi by to coś pomogło, skoro nie chodzę na siłownię? Czy sam trening akrobatyki coś by dał? Czy pogorszył? A może by wystarczyły jakieś hantelki do domu i nimi wykonywać na różne partie mięśni ćwiczenia? Ja nie wiem, więc proszę o radę. Nie mam dużego mieszkania, ani innego miejsca, żeby zbudować własną siłownię, dlatego się pytam, czy ćwiczenia hantlami, na drążku, pompki, brzuszki, by coś dały? Plus ta dieta? Proszę o Pomoc. Z góry Dziękuję i Pozdrawiam! :)

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przecicz najpier ile jadasz kcal dziennie około na kalkulatorze. Widać nie dojadasz wiec nie spodziewaj sie cudów przeczytaj 10 wskazówek żywieniowych i bez jedzenia nic z tego nie bedzie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481
dobra dieta to polowa sukcesu w kultorystyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Myślę że więcej niż połowa.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Bierz michę i do roboty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Ta, ale ja się nie interesuje kulturystyką, chcę po prostu przytyć te chociaż 10 kg. A chcę ćwiczyć w domu, bo chcę żeby też trochę mieście urosły, nie sam tłuszcz, bo nie mam dostępu do profesjonalnej siłowni. Chciałem tylko się dowiedzieć, czy ćwicząc w domu można osiągnąć podobne rezultaty co na siłce. Żeby mi nie urósł brzuch, lecz mięśnie. ; )

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Napewno lepepsze rezultaty byś mógł osiągnąć na siłowni bo to chyba oczywiste masz tam tam odpowiedni sprzęt itp. ale wydaje mi sie ale tu ci w 100% nie powiem ze w domu byś tez mógł coś tam podziałać napewno lepiej bedzie robic cos w domu i cwiczyc niz siedziec w domu i nic nie robić ale w tym sporcie ponad polowa sukcesu to jedzenie odpowiednie oczyswiscie a nie jakies fast fody itp :D

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2011-05-17 16:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Warto zacząc trening w domu 10kg przy tej wadze ruszy jak nic

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Znaczy, jeśli nie mam ambicji zostania kulturystą, czy coś, to chyba nie muszę chodzić na siłownię. Czyli sądzicie, że jeśli będę ćwiczyć w domu tak jak pisałem na początku plus do tego dieta, którą postaram się ułożyć, to te 10 kg powinienem przybrać? ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Wydaje mi sie że ta i jeszcze jedno jeśli te 10 kg chcez bardzo mocno przybrac i chcez do tego dażyć to ci sie to uda pamietaj psychika bardzo sie tez liczy i dobre nastawnienie. A jak dietke ułożysz to ja wataw to ci ja ocenia i ewentualnie coś pozmieniaja w razie niedogodności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
adix2991 tak pod warunkiem że zaczniesz jeść!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta i suple ?

Następny temat

Dieta do oceny :)

WHEY premium